Jak zmienić buttony.

Założony przez  MysticAngel.

Posiadam nowe buttony (nowy wątek, usuń ten post, itp. nazwałem to buttony bo nie wiem jak to się nazywa) ale nie wiem jak je wgrać próbowałem zmienić je w folderze stylu i wgrać ale zerowy efekt! :undecided: proszę o pomoc.
Nazwy buttonów [b]muszą mieć dokładnie taką samą nazwę jak orginalne i ten sam format[b] Należy je wrzucić do katalogu polish w folderze thema.
proszę podaj ścieżkę bo w themie (stylu) nie mam tych ikon :undecided:
Dodaj them do załącznika.
proshe


Załączone pliki
  leafnsand.rar (Rozmiar: 113,1 KB / Pobrań: 233)
No podmieniasz po prostu pliki ,które znajdują się w folderze : /images/nazwa twojego stylu/polish/

Np jak masz button na ,którym pisze nowy wątek to nazwij go newthread.gif i podmień w tym folderze (polish)
po pierwsze ona mają już te nazwy a po drugie styl nie ma folderu polish!(ani english zresztą)
To tak trudno zrobić owy folder? Użyj troche umysłu...
Twoje buttony wgraj do images/nazwa twojego stylu/polish Jeżeli nie wiesz jak nazwać dany przycisk ściągnij spolszczenie do MyBB i w images/polish są buttony. Twoje buttony nazwij je tak samo jak nazywa się dany button np. odpowiedź= newreply.
jak już je wgrałem i chciałem wgrać jeszcze inne i jak wgrywałem dałem żeby zamieniło i wgrała się tylko ikona "zamknięty" :huh:
(07.08.2009, 00:08)MysticAngel napisał(a): jak już je wgrałem i chciałem wgrać jeszcze inne i jak wgrywałem dałem żeby zamieniło i wgrała się tylko ikona "zamknięty" :huh:

Zacznijmy od tego iż, wątpię że ktoś cie zrozumie. Jeżeli wszystkie będą mieć te same rozmiary i nazwę nie będzie problemów. Jeśli rozmiary będą inne nie modyfikując oryginalnego stylu(bo domyślam się że jakiś edytujesz, a nie piszesz od zera) wystąpią prawdopodobnie błędy.
sorki już jest :) pomógł idzie do ciebie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości