Dodatkowe Pola Profilu z obrazkiem.

Założony przez  ActinD.

wersja skryptu MyBB: 1.8.3
adres forum:http://justfrags.eu
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam, utworzyłem Dodatkowe Pole Profilu, w którym można wybrać sobie rangę z CS:GO. Niby wszystko fajnie działa tylko przydałyby się małe poprawki kosmetyczne, za które nie wiem jak się zabrać :D

Pierwszy problem to wyświetlanie rangi w widoku posta jest tak:
[Obrazek: post.png]
Chciałbym ją wycentrować i usunąć tą kropkę, która przed nią stoi.

Drugi problem pojawił się w edycji profilu, przy wyborze rang nie ma pokazanych obrazków tylko kod html.
[Obrazek: profil.png]

Dodam, że użyłem typ pola Przycisk Zaznaczania ponieważ, żaden inny typ nie chciał wyświetlać obrazków w widoku posta.

Pozdrawiam.
Przydałoby się parsowanie HTML w pliku usercp.php.
$parser_options = array(
                
"allow_html" => 1,
                
"allow_mycode" => 1,
                
"allow_smilies" => 0,
                
"allow_imgcode" => 1,
                
"allow_videocode" => 0,
                
"filter_badwords" => 1
            
); 
I potem tylko użycie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Nic nie trzeba zmieniać w kodzie, wchodzisz w panelu admina na stronę edycji dodatkowych pól profilu i tam na samym dole masz opcje parsera ([img], HTML, itd.)
(26.11.2014, 16:33)Snake_ napisał(a): Przydałoby się parsowanie HTML w pliku usercp.php.
$parser_options = array(
                
"allow_html" => 1,
                
"allow_mycode" => 1,
                
"allow_smilies" => 0,
                
"allow_imgcode" => 1,
                
"allow_videocode" => 0,
                
"filter_badwords" => 1
            
); 
I potem tylko użycie.

Niestety, nie pomogło.

Cytat:Nic nie trzeba zmieniać w kodzie, wchodzisz w panelu admina na stronę edycji dodatkowych pól profilu i tam na samym dole masz opcje parsera ([img], HTML, itd.)

Widziałem tą opcję, ale ona jest dostępna tylko dla typów 'Textbox' i 'Pole tekstowe' a ja używam typu 'Przycisku Zaznaczenia', w którym parsowanie znika.
No to będziesz musiał się pobawić, np. przerobić ten plugin na 1.8: http://mybbhacks.zingaburga.com/showthread.php?tid=1271 i zmienić Display Format.
Ehh sam na pewno nie dam rady, moja wiedza na temat programowania ogranicza się do napisania Hello Worlda w Pascalu xD Może umieszczę odpłatne zlecenie gdy mi wpadnie parę złotych :D

Tak czy siak, dzięki za pomoc.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości