NewPoints - dodanie punktów sobie

Konfiguracja  Założony przez  Digitalius.

wersja skryptu MyBB: 1.8.1
adres forum: http://digitalius.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki): Mam pytanko odnośnie pluginu NewPoints, mianowicie jak dodać punkty SOBIE. Ponieważ chce ustawić tak plugin, że punkty nie będą naliczane przez posty wątki itd, ale punkty będą przekazywane użytkownikom tylko przeze mnie, gdy np. zrobią odpowiedni przelew na konto bankowe.
I gdy np. zrobią przelew na konto bankowe, to wtedy ja ze swojego profilu przelewam użytkownikowi punkty, które może wykorzystać np. na zakup itemów na serwerze Minecraft itd.

(Takie coś robie tylko ze względu na to, aby utrzymać jakoś serwer Minecrafta i innych serwerów, które utworze... może!)

Bo bez punktów to użytkownik musiałby zrobić przelew bezpośredni i wyglądałoby to tak jak wpłata jednorazowa. A tak będzie mógł przeznaczyć punkty kiedy chce, a jak coś zostanie, to sobie kupi coś innego w przyszłości.

Dodatkowo chce zrobić takie coś na forum, jak dział GRAFIKI, POMOC, PORADNIKI itp. że użytkownicy posiadając punkty będą mogli nimi ze sobą handlować, np, za zrobienie grafiki, avatara, przekazanie itemu w grze na serwerze itp.

Więc pytanie najważniejsze. Jak mogę mojemu profilowi przypisać punkty?
Zapomniane Opowieści ® Digitalius
Writer ® TheForgottenTales Poland
Spróbuj w tabeli (baza danych) przy sobie dopisać.
Oczywiście zaznaczam - przed każdą operacją rób kopię.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Popróbowałem i dało radę :D dzięki Snake_ - plusik dla ciebie
Snake_ napisał 16.11.2014, 16:12:
[Obrazek: modnotice_thx.png]

Nie pisz zbędnych postów
Zapomniane Opowieści ® Digitalius
Writer ® TheForgottenTales Poland



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości