Plugin reklamy

Konfiguracja  Założony przez  aeroflash.

Jakiś czas temu Snake_ stworzył całkiem fajny plugin pod wersję MyBB 1.6, który wyświetlał na środku strony to co dodaliśmy w pluginie reklamy np., baner 700x200. Plugin był tak skonstruowany, że wyświetlał baner tylko w określonych częściach strony, na stronie głównej, w działach i tematach.

Teraz pytanie jak zmodyfikować ten plugin aby działał też na wersji MyBB 1.8. Można zmienić wpis aby był kompatybilny z MyBB 1.8 jednak plugin nie wyświetla tego co ma wyświetlać. Wydaje mi się, że chyba niepoprawnie dodaje wpisy w szablon.
Plugin chcę dostosować pod standardowy szablon jaki jest teraz w MyBB 1.8 (jest ich kilka rodzaii kolorystycznych z rodziny APART) człowieka, który tworzył te szablony pod MyBB 1.8

Może ktoś przetestuje zbada ten plugin i wypracujemy jego działanie pod MyBB 1.8 bo to bardzo dobra wtyczka.

Plugin reklama (działająca wersja pod MyBB 1.6)

  reklama.php (Rozmiar: 3,25 KB / Pobrań: 454)
Snake_ napisał 15.11.2014, 16:57:
Gdzie się podział wzór wątku?! Proszę o uzupełnienie.
Działa bez zarzutów po zmianie kompatybilności (16* na 18*). // sprawdzone.

Sprawdź, czy zmienna się dodaje do tych szablonów.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Faktycznie działa jak sprawdziłem nie widzę błędów, także chyba wszystko będzie OK. Wcześniej chyba źle zweryfikowałem tę wtyczkę, a ona naprawdę bardzo dobra jest także zależało mi na niej.
A umiałbyś zająć się taką wtyczką Plugin Ads after first post
ona też była dla for bardzo pomocna, ale w wersji 1.8 nie działa prawidłowo. Także albo przerobić albo napisać coś podobnego. Oczywiście nie za free można byłoby (bo widzę, że szuka parę ludzi tej wtyczki) zrobić zrzutę i wziąłbyś lepszy pieniądz za opracowanie tej wtyczki.

Nie chce mi się już poprawiać tematu, wiadomo o co chodzi, a problem rozwiązany.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości