Side Boxes plus! pokazuje ukryte posty

Błąd   Założony przez  heros.

wersja skryptu MyBB: 1.8.0
adres forum: cs-krwiodactwo.pl
na czym polega problem:
Side Boxes plus! (2.1.5) - pokazuje wszystko

Witam mam nadzieję, że niczego nie pominę więc zacznę od początku ten sam skrypt działał bez problemowo na mybb 1.6.15 lecz po przeniesieniu na mybb 1.8.0 ma jedną wadę, a mianowicie pokazuje ostatnie posty dosłownie wszystkie tz. nawet te które są zablokowane by nie osoby bez dostępu nie miały do nich wglądu lecz je widać na sidebarze i mam pytanie jak można zrobić by pokazywane były tylko te tematy do których użytkownik może wejść.
W pluginie Side Boxes plus należy odszukać funkcję, która zapytaniem SQL pobiera posty, a następnie dopisać do niej warunek by pomijała ukryte posty.
Nie wiem jak mam dodać warunek by dla każdego było wyświetlane to co może oglądać jak coś tu mam fragment kodu odpowiadający za tą funkcję
$template_7 = array(
"title" => "sbplus_latestthreads_thread",
"template" => "<tr>
<td class=\"{\$altbg}\">
<strong><a href=\"{\$mybb->settings[\'bburl\']}/{\$thread[\'threadlink\']}\">{\$thread[\'subject\']}</a></strong><br />
<span class=\"smalltext\"><a href=\"{\$thread[\'lastpostlink\']}\">{\$lang->latest_threads_lastpost}</a> {\$lastposterlink}<br />
{\$lastpostdate} {\$lastposttime}<br />
<strong>&raquo; </strong>{\$lang->latest_threads_replies} {\$thread[\'replies\']}<br />
<strong>&raquo; </strong>{\$lang->latest_threads_views} {\$thread[\'views\']}
</span>
</td>
</tr>"
,
"sid" => -1
); 
Nie, to jest kod odpowiedzialny za konstrukcję szablonu ;)
To nawet nie wiem która część jest odpowiedzialna za zapytania do baz danych daje linka do wersji którą posiadam.
Sideboxes 2.1.5
sprawdz z plikiem z zalacznika i daj znac

Poprawione
  sideboxes.php (Rozmiar: 51,22 KB / Pobrań: 344)
wyskakuje błąd w acp: Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cskrwiod/domains/cs-krwiodactwo.pl/public_html/inc/plugins/sideboxes.php:1) - Line: 53 - File: admin/index.php PHP 5.3.28 (Linux)

oraz na forum:
MyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'WHERE 1=1 AND t.fid NOT IN (13,16,20,24,29,33,55,56,57,58,59,60) AND t.visible=' at line 5
Query:
SELECT t.*, u.username FROM mybb_threads t LEFT JOIN mybb_users u ON (u.uid=t.uid) WHERE 1=1 AND t.visible='1' AND t.closed NOT LIKE 'moved|%' WHERE 1=1 AND t.fid NOT IN (13,16,20,24,29,33,55,56,57,58,59,60) AND t.visible='1' AND t.closed NOT LIKE 'moved|%' ORDER BY t.lastpost DESC LIMIT 0, 10
w poprzednim moim poście dalem poprawiony plik, jesli Ty go nie edytujesz bedzie dzialac
Dziękuje wam za pomoc już działa. Nie wiem jakim cudem dopiero za drugim razem zadziałało mi lecz najważniejsze, że już działa wielkie dzięki.
Poleciały już plusy dla was ;D
Snake_ napisał 15.11.2014, 10:11:
[Obrazek: modnotice_thx.png]

Nie pisz zbędnych postów



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości