Edycja profilu

Błąd   Założony przez  ttplus10.

wersja skryptu MyBB:1.8.1
adres forum:www.cs-jazon.com.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):Otóż mam problem bo w edycji profilu nie mam do wyboru opcji Poufność daty urodzenia: bez tego nie mogę z edytować profilu wyskakuje mi błąd

Popraw następujące błędy:
Wybierz właściwe ustawienia prywatności dotyczące daty urodzin.

A więc spróbowałem zamienić plik usercp.php z wersji 1.6.15 owszem mam te opcje ale po kliknięciu zapisz zmiany mam białą stronę.
Proszę o pomoc
No bo od 1.6.x do 1.8.x upłynęła masa czasu i zmian.

Masz wgrane poprawnie spolszczenie?

Czy na języku angielskim wszystko jest ok?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Pliki wgrane mam z paczki
http://www.mybb.com/download/
nic więcej dodatkowego nie wgrywałem co do tego głównego silnika


zauważyłęm także że w panelu admina też nie mogę już zrobić edycji profilu.


Nawet na domyślnym szablonie default.
Pliki wgrywane przez total comander


Edit:

Dodam że jak wyłączyłem wszystkie pluginy to otrzymałem komunikat przy edycji profilu za pomocą administratora




MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'website' in 'field list'
Query:
UPDATE mybb_users SET email='csprohs@interia.pl', postnum=21, threadnum=6, usergroup=21, additionalgroups='', displaygroup=21, usertitle='', signature='', website='http://www.cs-jazon.com.pl', icq=0, aim='', yahoo='', skype='', google='', birthday='15-9-1991', style=15, timezone=1, dateformat=0, timeformat=0, language='', away=0, awaydate=0, returndate=0, awayreason='', usernotes='', allownotices=1, hideemail=0, subscriptionmethod=0, invisible=0, dstcorrection=2, threadmode='linear', classicpostbit=0, showimages=1, showvideos=1, showsigs=1, showavatars=1, showquickreply=1, receivepms=1, receivefrombuddy=0, pmnotice=1, daysprune=0, showcodebuttons=1, sourceeditor=1, pmnotify=0, showredirect=0, tpp=0, ppp=0 WHERE uid='3785'

Please contact the MyBB Group for technical support.




Dodam jeszcze że modcp i usercp właśnie nie aktualizują statusu
może ktoś ma kod sql by naprawić tabele odpowiedzialne za aktualizacje statusów ?

Dobra poradziłem sobie w bazie danych miałem 1 błąd jedna literówka już wszystko działą proszę zamknąć



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości