Małe pomieszczenie i wybór...

Założony przez  myJAN.

Witam wszystkich. Pomożecie mi. Chciałbym mieć jakieś zwierzątko. Mieszkanie mam niewielkie i nie bardzo mogę sprawić sobie dużego psa. Nie byłoby to również dobre dla samego pieska. Zastanawiam się także czy miałbym siłę i chęci dzień w dzień go wyprowadzać. Zastanawiam się czy nie kupić mniejszego zwierzątka. Nie znam się na zwierzętach i nie wiem jakie są oczekiwania zwierząt. Nie bardzo wiem jakie wyposażenie jest potrzebne. Z tego co wiem nawet jakbym kupił rybki musiałbym kupić do tego cały osprzęt. Nigdy nie hodowałem zwierzaka i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać. Jak idę do sklepu zoologicznego to chcą mi sprzedać niemalże wszystkie zwierzęta, że niby są bezproblemowe. Nikt nie powiedział mi co tym zwierzakom potrzeba. Powiedzcie mi jakie są wasze doświadczenia. Nie chcę eksperymentować na zwierzakach. Nie chciałbym również się denerwować, iż nie potrafię dbać o niego w odpowiedni sposób. Jakie zwierzęta są łatwe w utrzymaniu. Potrzebne mi jakieś zwierzątko, ażeby życie nie było takie nudne. Przeważnie ludzie w takiej sytuacji adoptują psa, ale czy warto? Sam się zastanawiam i nie wiem co wybrać. Pomożecie mi.

Adoptowałem pieska - zdjęcie. Tutaj także znajdziecie filmik.
W wyszukiwarce wystarczy wpisać: Pusiek

Bardzo cieszę się, że mam własnego pupila :heart: :heart: :heart:
Jak masz miejsce na półce bądź szafce i troszkę kasy, to polecam akwarium z rybkami. Jedyna zabawa z nimi to czyszczenie raz w miesiącu (jeśli oczywiście masz filtr i glonojadki) akwarium. Trzeba też uważać, żeby nie były zbyt długo na powietrzu (podczas przeprowadzki na czas czyszczenia), bo mogą nabawić się jakiejś choroby. No i oczywiście karmienie - nie można zapomnieć.

Natomiast jak masz miejsce na podłodze w rogu czy gdzieś, gdzie mało chodzisz, to polecam inwestycję w klatkę + akcesoria i kupno chomika.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości