Błąd SQL: 1226 - User 'X' has exceeded the 'max_updates' resource

Założony przez  likesmokeweed.

Witam,
Wczoraj przy upgrade do 1.8 z 1.6.2 wyskoczył mi błąd

1226 - User '**' has exceeded the 'max_updates' resource (current value: 36000)


Co mogę z tym zrobić, bo w sumie jestem w ciemnej... Da radę jakoś wrócić do 1.6?
Snake_ napisał 31.10.2014, 09:11:
Poprawiam tytuł wątku oraz przenoszę do odpowiedniego działu. Gdzie się podział wzór wątku? Pamiętaj o tym!
[Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
https://webboard.pl/thread-49681.html
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Widziałem już tamten wątek i zbyt bardzo mi nie pomógł dlatego też założyłem nowy. Więc może ktoś wie czy jest możliwość powrotu do 1.6? W ogóle żeby jakoś odpalić forum, bo jest lipa straszna. Mam kopie zapasowe z ftp.
(31.10.2014, 09:56)likesmokeweed napisał(a): Więc może ktoś wie czy jest możliwość powrotu do 1.6? W ogóle żeby jakoś odpalić forum, bo jest lipa straszna. Mam kopie zapasowe z ftp.

Trzeba myśleć przed faktem, a nie po. Same pliki nic Ci nie dają, musisz mieć także kopię bazy danych. Więc jeśli nie doczytałeś, że przed aktualizacją (szczególnie z tak dużem przeskokiem wersji) najlepiej zrobić backup wszystkiego i straciłeś dane, lepiej od razu od nowa zainstaluj 1.8.1.

A następną wielką aktualizację przeprowadź na localhoście jeśli korzystasz z darmowego hostingu z limitem zapytań na godzinę i później wgraj zaktualizowane forum na serwer.
Mógłbyś mi wytłumaczyć konkretniej jak przeprowadzić to na localhoście? Mam kopię bazy sql, aż takim głąbem nie jestem. Lecz fakt nie doczytałem, że tak duży przeskok może być... destrukcyjny.

Poradziłem sobie kontaktem z CBA odnośnie max upade. Wszystko gra i buczy, więc teraz czeka mnie tylko mozolne szukanie nowych wersji pluginów. Mimo wszystko dzięki za pomoc!
Wgraj kopie bazy, kopie plikow na ftp i form ruszy
Update lokalnie robi sie identycznie jak na hostingu

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości