Moderowany dział

Założony przez  Mystik.

wersja skryptu MyBB:1.8
adres forum: -----
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Witam

Czy w ACP w opcjach dotyczących działu zniknęła możliwości moderowania nowych wątków czy ja czegoś nie dowidzę?

pozdrawiam
Nie dowidzisz - zostały one przeniesione do dodatkowych opcji dla grup, musisz wejść w Ustaw niestandardowe uprawnienia.
(15.10.2014, 21:21)Destroy666 napisał(a): Nie dowidzisz - zostały one przeniesione do dodatkowych opcji dla grup, musisz wejść w Ustaw niestandardowe uprawnienia.
Żadnych dodatkowych opcji dla grup nie widzę. Szczególnie dotyczące moderowania określonego działu.

Jeżeli zaś piszesz o opcjach dla grup dotyczących konkretnego działu, to widzę tylko:

Może tworzyć wątki?
Może pisać odpowiedzi?
Może odpowiadać tylko w swoich wątkach?
Może wysyłać załączniki?
Może oceniać tematy?

A tu żadna z tych opcji mnie nie interesuje.

Aż zainstalowałem sobie wersję 1.6.15.
I w opcjach działu ładnie pojawiło mi się:

   

Pytanie brzmi, gdzie mogę znaleźć to w 1.8?
   
Może problem z językiem polskim ?
To to ja widzę.

Tylko ja nie chcę moderować wszystkich wątków i postów danej grupy w dowolnym dziale, a moderować wszystkie posty dowolnej grupy w konkretnym dziale.

Pytanie jak zaznaczyć, ze ta opcja dotyczy konkretnego działu?
(17.10.2014, 19:49)Mystik napisał(a): Żadnych dodatkowych opcji dla grup nie widzę. Szczególnie dotyczące moderowania określonego działu.

Zmień na język angielski i wejdź jeszcze raz w to co powiedziałem. Czyli Admin CP -> Forums & Posts -> [wybrane_forum] -> Permissions -> Set Custom Permissions obok wybranych grup -> Moderation -> zaznaczasz opcje moderacji (są 4) i zapisujesz

W polskiej z tego co widzę tego nie ma.
EDIT: https://webboard.pl/thread-56797.html
(17.10.2014, 21:50)Destroy666 napisał(a):
(17.10.2014, 19:49)Mystik napisał(a): Żadnych dodatkowych opcji dla grup nie widzę. Szczególnie dotyczące moderowania określonego działu.

Zmień na język angielski i wejdź jeszcze raz w to co powiedziałem. Czyli Admin CP -> Forums & Posts -> [wybrane_forum] -> Permissions -> Set Custom Permissions obok wybranych grup -> Moderation -> zaznaczasz opcje moderacji (są 4) i zapisujesz

W polskiej z tego co widzę tego nie ma.
Wreszcie....dzięki.

Faktycznie w języku polskim ACP brakuje tej zakładki. Ktoś chyba pospiesznie tłumaczył i ją pominął.

Tak to wygląda w oryginale:

   

A tak w naszym tłumaczeniu:

   


Trzymam kciuki, żeby w następnym tłumaczeniu udało się może zwrócić na to uwagę i poprawić ten błąd.
Dlatego ACP powinno mieć język angielski, aby nie było niedomówień, lub problemów z pluginami.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości