Jak wykonać prefiksy w nazwach działów - al'a IPB?

Założony przez  kubacom.

wersja skryptu MyBB:1.8
adres forum:skill-shot.xaa.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

A więc jak zrobić prefuxy ala ipb nab1.6.12 działało mi to a teraz już 2 sposobów użyłem i nie działa
Snake_ napisał 02.10.2014, 14:31:
Już Ci kiedyś zwracałem uwagę na błędne tytułowanie wątków, widzę, że stan do dnia dzisiejszego niestety się nie zmienił. Proszę abyś bardziej analizował błąd i po prostu z grubsza go opisywał w nazwie tematu. Czasami jest to kluczowe w temacie. Pamiętaj o tym proszę na przyszłość. Także poprawiam go; koniecznie przeczytaj akcje:
[Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
https://webboard.pl/wiki.php?prefixy-ala-ipb.html

Musi dzialac

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
a ja w każdym styl wyświetlania prefiksa dodaję np.
<span style="background: #FF0000;color: #FFFFFF;border-radius: 5px; padding: 3px; font-size: 10px"Ważny </span
i też działa...
(02.10.2014, 13:45)vabos napisał(a): a ja w każdym styl wyświetlania prefiksa dodaję np.
<span style="background: #FF0000;color: #FFFFFF;border-radius: 5px; padding: 3px; font-size: 10px"Ważny </span
i też działa...

Lepiej jest używać class="nazwa", ponieważ czasami ucina nam znaki w jakimś tam miejscu i powoduje to kolidowanie z poprawnym działaniem forum; wyglądem. Jeśli natomiast mieści się to w limicie znaków jest to jak najpoprawniejsze rozwiązanie.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości