Fatal error: Class 'ModNotify' not found in - podczas aktualizacji do 1.8

Założony przez  Arcicorci.

wersja skryptu MyBB:1.8


Podczas upgrade na forum testowym z 1.6.15 na 1.8 wystąpił taki błąd:

Cytat:Fatal error: Class 'ModNotify' not found in /home/u653520548/public_html/inc/tasks/modnotify.php on line 32

Plik ten jest dostepny na serwerze. linia 32 kodu to :

$modNotify = new ModNotify(); 
Snake_ napisał 28.09.2014, 07:42:
Poprawiam tytuł wątku, oraz przenoszę do odpowiedniego działu, bo to problem z pluginem Powiadomienia Moderatora.
[Obrazek: modnotice_howto.png]
Przed robieniem aktualizacji wyłączyłeś wszystkie pluginy?

Plugin ogólnie da się zainstalować na 1.8 zmieniając kompatybilność oraz rebuildsettings(); na rebuild_settings();
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Ponownie dokonałem upgrade na nowym forum. Wszystkie pluginy wyłączyłem. Pomimo tego pojawia się ten sam error.
A zastosowałeś się do 2 posta od Snake'a?
Spróbuj zmienić tą linijkę na
$modNotify = new modNotify();
Jeżeli to nic nie pomoże to przed aktualizacją odinstaluj plugin Mod notify (Powiadomienia moderatora) i ewentualnie usuń jego pliki z serwera (tutaj podglądniesz jakie pliki są tego pluginu https://github.com/lukasamd/MyBB-Mod_Notify )
(28.09.2014, 07:48)Snake_ napisał(a): Przed robieniem aktualizacji wyłączyłeś wszystkie pluginy?

Plugin ogólnie da się zainstalować na 1.8 zmieniając kompatybilność oraz rebuildsettings(); na rebuild_settings();


Zmieniłem to w pliku /inc/plugins/modNotify.php

(28.09.2014, 12:02)Matslom napisał(a): Spróbuj zmienić tą linijkę na
$modNotify = new modNotify();

Również spróbowałem porady Matsloma jednak w obu przypadkach ten sam error.

Zostaje mi pewnie spróbować odinstalować kompletnie i dokonac aktualizacji

po odinstalowaniu i usunięciu plików aktualizacja się udała. teraz muszę tylko zaktualizować pluginy



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości