Mybb 1.8 mnie "nie pamięta"

Błąd   Założony przez  Bio-moto.

wersja skryptu MyBB: 1.8
adres forum: http://moto-poludnie.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):

Po zmianie wersji raz się wylogowałem i teraz za każdym wyłączeniem przeglądarki muszę się logować. W szablonie, którego używam nie widziałem "checkboxa" w stylu "pamietaj mnie", więc może wystarczy go dodać?
Bardzo możliwe, że to wina braku checkboksa, skoro wylogowuje Cię dopiero przy wyłączeniu przeglądarki.

To:
<input name="quick_remember" id="quick_login_remember" type="checkbox" value="yes" class="checkbox" checked="checked" />
<label for="quick_login_remember">{$lang->remember_me}</label>
Daj gdzieś do Nagłówek -> header_welcomeblock_guest, wewnątrz formularza logowania.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Checkbox jest i zaznaczony, ale dalej to samo :/

Ciastka mam ustawione jak trzeba
Hmmm... A weź daj konto testowe :)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
W przeglądarce nie masz ustawione czasem na czyszczenie ciasteczek i historii przeglądania po zamknięciu przeglądarki?
Zarejestrowałem byle jakie konto na szybko (blablabla, hasło blabla) i po zalogowaniu ani razu mnie nie wyrzuciło. Usuń stare ciasteczka utworzone przez Twoją stronę oraz, jak już zostało wyżej napisane, sprawdź ustawienia przeglądarki.
(09.09.2014, 21:43)czesio_x napisał(a): On ma coś skopane mam testową wersję wszystko gra. Pewnie coś namotane jest.
no shit scherlock...


ustawienia przeglądarki nie zmieniały się od listopada, więc to odpadnie ;) Wyczyszczę ciasteczka i zobaczę, bo być może po upgradzie się tutaj pomieszało

Edit: Destroy - nie wiem jak to sprawdzałeś ale 3 kompy, na każdym FF, Chrome i IE, i to samo w każdym. Po wyłączeniu przeglądarki, trzeba się logować. Dla informacji - pozostałe strony w jakich mam być zapamiętany - działają, więc odpada config przeglądarki (i tak sprawdzałem na początku)
A usunąłeś też stare cookies jak radził Destroy?
Tak i przy okazji sprawdziłem na 3 innych kompach.
Sprawdziłem to co pisał Destroy - również założyłem konto (testowe12345 - można usunąć), zalogowałem się, wyłączyłem przeglądarkę i nadal jestem zalogowany... :/

Problem występuje tylko u Ciebie?
Na pewno na 2 kontach administratorów.
Wygląda na to, że dla kont założonych przed 1.8 coś takiego występuje O.o
Poprosiłem paru userów o test i mają to samo.
Przecież my też założyliśmy konta na 1.8... Spróbuj zalogować się na wspomniane przeze mnie testowe konto. Użytkownik: blablabla Hasło: blabla
literówka się wkradła - poprawiłem
chodziło o konta założone przed 1.8
Może spróbuj tego, nie zaszkodzi, a może coś się naprawi:

ACP / Narzędzia i konserwacja / Optymalizacja baz danych. Zaznacz tabele należące do forum i kliknij Optymalizuj wybrane tabele. Później wejdź w Menadżer pamięci podręcznej i kliknij (Przebuduj i przeładuj wszystkie)
Zrobiłem przeliczenie i przebudowę, optymalizację i menadżerem pamięci podręcznej przeleciałem i pomogło ;)

pierwsza aktualka w której tego nie robiłem i widać z czego krzaki wyszły ;)

Jeszcze tylko na 2 pluginy poczekać i aktualkę do 1.8 uznam za pełną :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości