ADVERTGAME.PL

Założony przez  sauber94.

[Obrazek: logo.png]

ADVERTGAME.PL to serwis, który jako jedyny oferuje RĘCZNE umieszczanie kodu reklamowego serwera / sieci serwerów Counter-Strike / serwerów Minecraft na forach związanych z tematyką gier multiplayer w przeznaczonym do tego dziale (więcej informacji na stronie).

Stronę założyłem 2 lipca 2013 roku. Z dnia na dzień starałem się je w jakiś sposób ulepszyć, zmieniałem grafikę, kolorystykę, wgrywałem przeróżne modyfikacje. Ciągle czegoś mi brakowało i brakuje do tej pory. Chcę aby wygląd strony był przyjazny dla każdego użytkownika, aby każdy był zadowolony. Dzisiejszy stan forum zawdzięczam przede wszystkim Wam - użytkownikom tego forum, którzy chętnie mi pomagali kiedy czegoś nie wiedziałem - dziękuję Wam za to. Ja pomagam osobom, których nie znam, mi pomagają osoby, które mnie nie znają :)

Nie jestem profesjonalnym grafikiem bądź koderem stron www więc na pewno znajdą się błędy, które będę się starał wyeliminować. Jeżeli macie propozycje, które poprawią jakość mojej strony - piszcie w tym temacie.
ADVERTGAME.PL
Strona bardzo fajna, bardzo polecam usługi tego pana. Szybko sprawnie ;)
Troszkę ten banner (animacja) rozprasza, mam wrażenie, że wszystko jest tak ściśnięte. Poza tym, kolorystycznie stronka ładna.
Zapraszam do oceny nowego stylu ADVERTGAME.PL
ADVERTGAME.PL



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości