Przedstaw się! :)

Założony przez  DamYan.

Imię: Grzegorz
Co mnie tu przywiodło: A tak se z nudów przyszedłem :D
Moje forum: Nie mam xd
Dlaczego MyBB?: Nie używałem dlatego się nie wypowiem :D
Skąd jestem?: Niemcy
Zainteresowania: Motoryzacja, Informatyka, Zarabianie w internecie, Boks
Cześć mam na imię Arek. Posiadam 24 lata i obecnie zakładam własny portal komputerowy. Pochodzę z mazowsza.
jestem Łukasz
Imię: Tomek
Co mnie tu przywiodło: google :)
Czym się interesuję: fora internetowe...
W sumie już dawno się tutaj witałem, ale dzisiaj powracam ponownie na forum po dosyć długiej przerwie. Tak więc nazywam się Dominik, mam 23 lata - dla tych co by nie wiedzieli.
Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie :) Mam na imie Magda
Siemka, na imię mi Michał i jestem fanem kolarstwa oraz biegów :) A przy okazji trochę się bawię w informatyka.
Hej, Adam z Wrocławia :) Zakładam własny portal o grach komputerowych i czuję, że będzie mi potrzebna wasza pomoc :P
Cześć, no to po kolei:
Imię: Kamil
Co mnie tu przywiodło:Googiel mnie tu przyniósł po wpisaniu zapytania z MyBB
Dlaczego MyBB: a dlaczego nie?:)
Moje forum: jeszcze nie mam
Moja strona:http://www.silfit.pl/
Zainteresowania: webmasterka, marketing, smartphony, grafika
no i jestem z Wrocławia, więc jak coś to zapraszam Wrocławian na piwo:)

WITAM WAS WSZYTSKICH!!
elo...elo...3,2,0 - Jestem sobie jaki jestem i nic nikomu do tego, a na imię mam Sławek. W zasadzie mam wiele imion - załóżmy, że na tym portalu będę Sławek ( :lol: ) . Mieszkam w takiej większej wiosce co się zowie Warszawa - szczególnie teraz mogę to już, nie jak kiedyś żartem, nazywać to większą wioską, odkąd imigrowało tu to całe stado buraków z każdego zakątku PL (ponoć żartobliwie zwanych lemingami, słoikami, i.t.d.) z nadzieją...hmmm...chyba większego wyzysku, niż w swoich rodzinnych stronach, jak pokazują realia.
Zainteresowanie tematyką wiążę głównie z moim podstawowym zainteresowaniem i kiedyś zawodowo wykonywaną pracą, tj. elektroniką/informatyką. Tak - wiem, że prócz przydatności MyBB na chwilę obecną z moimi zainteresowaniami może mieć niewiele wspólnego, poza prezentowaniem treści w formie jakiegoś portalu informacyjnego czy też forum tematycznego. Marzy mi się jednak sportowanie MyBB na Openwrt jako swoistego rodzaju kompromis/kontrapunkt/alternatywę z większą zasobożernością np. phpBB - generalnie jest to już w tej chwili do osiągnięcia (z marnym jednak jak na razie skutkiem końcowym - taki np. router WNDR3500 v.2 deko muli, a raczej bardzo muli...i się zawiesza). Jednakże z niecierpliwością oczekując jak inni na ver. MyBB 1.8, dopatruje się kilku ciekawych i miejmy nadzieję, że jednak dodanych zmian, które jak to wyglada na chwilę obecną, uda się jednak wykorzystać przy odpowiedniej optymalizacji kodu w sportowanej wersji na router'y, NAS-y i inne wygibasy.
Trochę się rozpisałem ale to dlatego, że napiszę to tylko raz.
Pozdrowienia.
Siema. Mam na imię Mateusz. Mam 15 lat. Pochodzę z małego miasteczka z województwa Pomorskiego. Uczę się języków HTML, CSS i PHP. Lecz nie zawsze mi to wychodzi jak planowałem. Interesuję się informatyką i sportem. W przyszłości pragnę być informatykiem, dlatego będę chodził na studia informatyczne. I to wszystko, za bardzo się nie rozpisuje. xd

Nara.
Witam wszystkich :)
Witam serdecznie :)
Marcela-89rocznik-Warszawa, z zawodu grafik, interesuje sie fotografia i rysunkiem
Cabura napisał 02.12.2013, 17:04:
Blokuje sygnaturkę... Reklama. Proszę uzbierać min. 50 postów - Dopiero od kilkudziesięciu postów uznajemy reklamę w poście lub sygnaturze. Pozdrawiam

Coraz więcej Polaków rozumie jedno - tylko działalność gospodarcza jest w stanie sprawić, iż będą godziwie zarabiali. Jednakże najpierw trzeba obejrzeć się za kredytem - kredyty dla firm http://www.doradztwo-kredytowe.com.pl/kredyty-dla-firm są niejako niezbędne.

Witam,
Nazywam się Łukasz. Pochodzę z Częstochowy, a mieszkam w Poznaniu.
Interesuje się motoryzacją.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości