Notatka moderatora - Nie działa na przeglądarce IE

Założony przez  vabos.

Hej,

Na tym forum znalazłem kod do konfiguracji notatki moderatora

.modnotice {
        
background#ADCBE7 url(http://strona.pl/demo/images/wykrzyknik.png) left no-repeat;
        
color#000000;
        
padding5px 5px 5px 75px;
        
marginauto auto;
        
border1px solid #0F5C8E;
        
font-size12px;


jednak w pracy na IE to nie działa, natomiast w domu na Chrome i Mozilla Firefox jest OK

Zauważyłem, że notka z tej strony działa:(

czy moglibyście podpowiedzieć gdzie tkwi błąd?

ps. Specjalna prośba do Admina mybboard
Cabura napisał 27.01.2014, 19:57:
Problem leży po stronie przeglądarki, nie skryptu MyBB. Przenoszę. Pozdrawiam.
Może błąd po prostu tkwi w IE? Nikt już nie korzysta z tej przeglądarki... Najlepiej zainstaluj sobie w pracy Mozille albo Chrome :)
Pomoc poza forum - odpłatnie.
Ecosse

Dzięki z odzew.... i zgadzam się z Tobą mało kto korzysta z IE...ale jak się zdarzy taki ktoś??

a tutaj to działa:(
W tym kodzie nie ma nic szczególnego co by mogło nie działać na IE
Jeśli Ci pomogłem naciśnij guzik POMÓGŁ lub dodaj PUNKT REPUTACJI
Jaką wersję IE posiadasz ? Być może wystarczy aktualizacja przeglądarki IE. Dziś już żaden webmaster w najczarniejszej wersji nie zakłada, że user będzie korzystał z IE starszej niż 8
(27.01.2014, 19:33)SLAVOO napisał(a): W tym kodzie nie ma nic szczególnego co by mogło nie działać na IE

co gdzie może tkwić błąd.....bo już zgłupiałem:(

Cabura,

już nie pamiętam jaką wersję ma w pracy ale Wasze notki są wyświetlane prawidłowo:(
Dzięki
(27.01.2014, 19:56)vabos napisał(a): już nie pamiętam jaką wersję ma w pracy ale Wasze notki są wyświetlane prawidłowo:(
Dzięki

Więc zwyczajnie i najprawdopodobniej posiadasz dalece starą wersję IE w pracy.

Tu link ("możliwości" + mini historia): http://pl.wikipedia.org/wiki/Internet_Explorer

Najnowsza wersja dostępna tutaj:
http://windows.microsoft.com/pl-pl/inter...ownload-ie
(27.01.2014, 20:10)Cabura napisał(a):
(27.01.2014, 19:56)vabos napisał(a): już nie pamiętam jaką wersję ma w pracy ale Wasze notki są wyświetlane prawidłowo:(
Dzięki

Najnowsza wersja dostępna tutaj:
http://windows.microsoft.com/pl-pl/inter...ownload-ie

Admin na to mi nie pozwoli..niestety:(
Co dokładnie jest nie tak?
(27.01.2014, 20:18)Devilshakerz napisał(a): Co dokładnie jest nie tak?

jutro z prac wrzucę printscreena
(27.01.2014, 20:16)vabos napisał(a): Admin na to mi nie pozwoli..niestety:(

Admin ma obowiązek aktualizować oprogramowanie i koniec i kropka. Jeżeli nie zezwoli na to użytkownikowi to napisz oficjalne podanie do głównego informatyka o żądanie aktualizacji. Oczywiście najpierw sprawdź wersję przeglądarki (Może być tak, że mimo wszystko jest to najnowsza wersja)
Jeśli ktoś zabrania zmiany przeglądarki lub chociaż aktualizacji IE, to nie jest adminem, lecz sadystą...

A nie działa najprawdopodobniej przez margin: auto auto;. Z tego co pamiętam jest to problematyczne w IE. Spróbuj wyrzucić i sprawdź.
Panowie, nie wiem co się stało ale dzisiaj wszystko działa OK
Dzięki Wielkie Wszystkim za pomoc!

Ps. a tym adminem to racja:szczerbol:
(27.01.2014, 20:44)Cabura napisał(a): Admin ma obowiązek aktualizować oprogramowanie i koniec i kropka.

Naiwnyś i życia nie znasz. :)

Adminowi płaci się aby działał soft który zarabia pieniądze, a że soft ten jest archaiczny, to "problem ludzi którzy za dużo myślą o technikaliach". Zwłaszcza działanie "jakieś tam strony w internecie" nie jest argumentem do updatu..., bardziej do zakwestionowania produktywności zgłaszającego ;).

W biurach niczym zaskakującym są instalacje XP+IE 6 na setkach stanowisk które są nie do ruszenia bo 100 lat temu zrobiono program (najpewniej w starych apletach javy wymagających dziur w IE/JVM do działania albo starusieńkim SharePoincie) z bazami danych w Accessie, a jak jeszcze do tego mają integrację ze starym sapem (vide R2 który ukazał się kiedy o nas mówiło się "blok wschodni") "bo zagranica jeszcze używa" to good luck i good night, bo gdzieś tam pewnie czai się jeszcze Win 3.11 w wersji dla grup roboczych. :)
Nie jestem naiwny, sprawuje obowiązek pod 4 dużymi obiektami i brak aktualizacji czego kolwiek u nas jest nie dopuszczalny, tak jak brak aktywnej licencji na posiadane oprogramowanie. To jest podstawa - jeżeli informatyk nie jest w stanie tego upilnować - krótko i na temat - "do widzenia" : )



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości