O jakie zakładki tu chodzi?

Inne  Założony przez  kubaszekr38.

wersja skryptu MyBB:
adres forum:
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu):

https://webboard.pl/wiki.php?aktywne-zak...w-ipb.html

O jakie zakładki dokładnie chodzi bo nie rozumie.. ;/ Wytłumaczy ktoś? :P
prawdopodobnie o rozwijane zakladki w menu ;)
Nie za bardzo czaję, jakie i gdzie rozwijanie zakładki w menu? Daj screen'a, będzie wszystko jasne ;)
nie mam ss'a ale chodzi o takie menu ze jak najedziesz np na sklep to ci sie rozwijaja opcje tak jak kiedys bylo na allegro nie wiem czy jeszcze tak tam jest :D
Aha, czyli o to chodzi:

[Obrazek: vxjextks91q7.jpg]

Że ja najedziesz na któreś z tych zakładek (zaznaczonych w kółku) np. na "Strona Główna", to ci sie wyświetla taka jakby lista i z niej wybierasz co tam chcesz TAK?
(21.12.2013, 19:48)Tuning221 napisał(a): nie mam ss'a ale chodzi o takie menu ze jak najedziesz np na sklep to ci sie rozwijaja opcje tak jak kiedys bylo na allegro nie wiem czy jeszcze tak tam jest :D
Raczej nie.


---------------------------------

Wydaje mi się, to polega na tym, że jak jesteś w wybranej zakładce to możesz ją sobie jakoś wyróżnić od pozostałych, no "aktywna"... Zrób to zobaczysz na czym to polega.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
Hmm.. To o co kaman XD ? ? ?
Przecież Ci napisałem.


Jeśli przykładowo jesteś w np.: zakładka strona główna to ona w tym momencie wygląda inaczej(wciąż ta zakładka). Jeśli przejdziesz np. do AMXBANS to zakładka z AMXBANS będzie wyglądać inaczej, nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna; kontakt: snakemybboard@gmail.com.
OK, mnie wiecej czaje dzieki, utworze sobie forum testowe to moze wtedy bardziej skumam ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości