Forum.FinanseFakty.pl

Założony przez  Adriano.

Witajcie serdecznie :)

[Obrazek: logo.png]
Chciałbym wam przedstawić forum zrealizowane w celu zwiększania poziomu edukacji finansowej i biznesowej wśród naszego społeczeństwa.

Zależy nam na gromadzeniu wiedzy i wzajemnej pomocy z ważnych filarów jakimi są biznes, finanse i oszczędzanie.

Jest to miejsce dla ludzi poszukujących przydatnych informacji lub osób które chcą uzyskać porady finansowo - biznesowe.

Stworzone forum pragnie skupić wszystkie osoby które interesują się biznesem, finansami, oszczędzaniem, inwestycjami, bankami, aby wspólnie zbudować internetową ostoję dla wszystkich przedsiębiorczych.

Masz dobry pomysł na firmę? Od dawna marzysz o swoim własnym przedsiębiorstwie, jednak nie wiesz w jaki sposób wszystko zorganizować? Zapraszamy do dyskusji i wzajemnej pomocy.

Nasza misja


Proszę o ocenę, zależy mi głownie na opinii odnośnie stylu oraz porady dotyczące ewentualnych poprawek, a może i nawet zmiany całego stylu, będę bardzo wdzięczny za wszystkie sugestie i pomysły.

Kilka pytań jeśli ktoś chciałby pomóc

Czy podoba się wygląd graficzny ?
Jakich działów brakuje?
Czy koncepcja forum jest spójna i sensowna ?
Co dodać do forum aby spełniało oczekiwania forumowiczów ?
Jak bardziej zachęcić użytkowników aby podejmowali ciekawe dyskusje ?

Dziękuję

Pozdrawiam
Adrian
Forum jest ubogie graficznie, lecz przejrzyste i nie męczy wzroku. Cenię sobie kolory błękitu : )

Tematyka to wyzwanie, bardzo trudno jest prowadzić takie forum. Jeżeli na forum na zawita specjalista prawa pracy to treściowo będzie ciężko uzyskać wyczerpujące i satysfakcjonujące odpowiedzi... Aktualnie brak tam konkretnych informacji, w większości przypadków wątki to bardzo ogólna teoria i polemizowanie. Pomysł na forum ok, ale brak konkretów, konkretów i jeszcze raz konkretów.
Dziękuję za cenne i pomocne rady.

Co do stylu, zamierzone było, aby uzyskać dość prosty wygląd bez jakiś bardzo wymyślnych elementów, tak aby nie męczyło oczu :) Priorytetem jest żeby było przejrzyście i czytelnie.

Zdaje sobie sprawę że tematyka jest bardzo trudna, forum jest jeszcze młode, więc mam nadzieje że wkrótce dołączą osoby które są specjalistami w tematyce dotyczącej naszego forum.

Proszę w dalszym ciągu o sugestie i porady

Pozdrawiam
Będę nieskromny, lecz wydaje mi się, że idealnie na Twoje forum wpasowałby się styl premium, którego jestem autorem.
Szczegóły: http://sklep.mazuluka.pl/stylus/
Forum ciekawe i interesujące. Generalnie powinno się trochę ulepszyć styl :) aby część główna od reszty odróżnić.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości