Prosty styl do MyBB

Założony przez  GamPL.

Witajcie. Ostatnio pracuję nad bardzo prostym stylem dla MyBB. Oto pierwsze efekty fazy projektu - tworząc go głównym założeniem była prostota oraz przejrzystość.

[Obrazek: pre_1376487654__wip_2013.png]

Co o tym sądzicie? Wiem, muszę popracować nad typografią :shy:
Nie sądziłem, że mi się spodoba jakiś kwadratowy styl, a tu PADAM! Stało się i mi się spodobał!

Ale mam parę uwag.

1. Te ikonki FB TWET YT są zaciemne, chyba że będą z opacity.

2. To "ADMIN" "GAMA", co to jest? :>

3. Wszystko jest za duże :P

4. Nad opisami działów musisz popracować, chodzi mi o to:
[Obrazek: 1411j7b.png]

Pozdrawiam ;)
GiboneKPL napisał(a):2. To "ADMIN" "GAMA", co to jest? :>

3. Wszystko jest za duże

Także uważam że czcionka jest zbyt duża, a admin i gama to pewnie jacyś testowi userzy.
Bardzo fajny styl. Według mnie wielkością jest ok. Wrzuciłbym do siebie chętnie na forum :)
Czcionka na pewno za duża, do tego dlaczego wszystko pisałeś "na Shifcie"?
Najpierw zastanowiłem się, czego chcecie od czcionki. Potem dopiero powiększyłem obraz do pełnych rozmiarów :D
Zgadzam się. Na chwilę obecną jest trochę za duża. Moim zdaniem właśnie w takim rozmiarze byłoby ok:
[Obrazek: apkb.jpg]
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Kodowanie pod MyBB rozpoczęte! Oto pierwsze efekty :)

[Obrazek: pre_1376952084__header.png]

Dzięki za liczne porady oraz komentarze! Na pewno się do nich dostosuję.
Podoba mi się ! Takich stylów brakuje... Wiem bo takowych szukam : ) Warto wypuścić styl w kilku wersjach kolorystycznych. Wypuścisz go za free do ogólnego użytku czy na sprzedaż ?
Dzięki za komentarz :) Styl planuję wydać za darmo. Możliwe, że będzie zawierał zmienianie kolorystyki sam w sobie (będą np 3 schematy kolorystyczne do wyboru i każdy użytkownik będzie mógł sobie dostosować wygląd pod swoje upodobanie) lub standardowo wydam w kilku wersjach kolorystycznych.

Jak to będzie - zobaczymy :)
styl kozak, uwielbiam takie style, powodenia w kodowaniu :)
Styl mi się bardzo spodobał :) Miłej zabawy z edytowaniem :P
Na chwilę obecną prace zostają wstrzymane ze względu na podjęcie się innego, większego projektu :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości