www.zenbox.pl

Założony przez  DamYan.

Zenbox.pl


Hosting oferuje:
- Domeny
- Hosting wirtualny


Kody rabatowe dla użytkowników MyBB PL
Cytat:Kod rabatowy -10%:
mybboard.pl-zb@13


Szczegóły:
http://zenbox.pl/
Oczywiście w razie pytań, jesteśmy do dyspozycji forumowiczów i tu w temacie i bezpośrednio na BOK https://panel.zenbox.pl/submitticket.php...2&deptid=1 :)
Polecam, jestem u nich praktycznie od początku i nie zamierzam nic zmieniać ;)
szczerze polecam, kolega u nich niedawno brał hosting i ich oferta za taką cenę jest naprawdę jest naprawdę powalająca, z początku miał obawy, ale jak się okazało jest lepiej niż dobrze :)
Co to jest to 5k 25k.
5/25 tysięcy unikalnych użytkowników w ciągu miesiąca
Więcej tutaj: http://zenbox.pl/rozliczanie-uslugi.html
Jestem juz u nich od 6 miesiecy i jestem mega zadowlony. Plusem kontakt i pomoc. Odpisuja momentalnie. Pomagaja nie tylko w sprawach technicznych, ale i rowniez odbiegajacych od supportu. Pomogli mi przy skrypcie :)
Nie zmieniam na inny hosting :)
Polecam
PRYWATNE WIADOMOŚCI
Pisz konkretnie oco chodzi nie odpisuje "Siema? Jesteś?" pisz konkretnie oco chodzi i używaj znaków interpunkcyjnych a z przyjemnością pomogę.
Aktualnie trwa u nas promocja na nowe usługi hostingowe - aż 30% rabatu na pakiety zenbox 5k, zenbox 25k, zenbox 50k oraz zenbox 100k. Zamawiając na rok, otrzymujecie 5 miesięcy za darmo. W razie potrzeby pomagamy w migracji z serwerów konkurencji. :)

Skorzystajcie z okazji i osiągnijcie stan ZEN!
@zenbox_pl Promocje sumują się? Pewnie nie ale warto zapytać :)
(12.11.2015, 12:13)Radarr napisał(a): @zenbox_pl Promocje sumują się? Pewnie nie ale warto zapytać :)

Nie sumują się. :)
W sobotę obchodzimy trzecie urodziny i z tej okazji postanowiliśmy wesprzeć akcję #dladzieciakow (http://akcjadladzieciakow.pl). 10% przychodów ze wszystkich nowych hostingów zarejestrowanych od dzisiaj do soboty do 23:59 trafi na konto akcji. Więcej o samej akcji i o tym, co udało nam się osiągnąć przez te trzy lata przeczytacie na blogu: https://blog.zenbox.pl/trzecie-urodziny-...iakow.html

Zachęcamy do wzięcia udziału! :)
Zorganizowaliśmy darmowy webinar dla osób, które są dopiero na początku swojej przygody z WordPressem. Spotkanie już jutro, więc warto się zapoznać ze szczegółami i zapisać. :) https://blog.zenbox.pl/instalacja-wordpr...-pl-1.html

Mamy również tekst dla osób, które już z WordPressa korzystały. Radzimy, w jaki szybki sposób można przyspieszyć działanie całej strony - https://blog.zenbox.pl/przyspiesz-strone...cache.html
Polecam hosting, korzystam. Żadnych problemów na wysokim poziomie.
(23.12.2015, 17:17)Vastuney napisał(a): Polecam hosting, korzystam. Żadnych problemów na wysokim poziomie.

Dzięki, polecamy się! :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości