Pomysł ułatwiający prace obsłudze forum...

Założony przez  bombel.

Witam!

Z tego co widzę pomoc przy stronach innych userów jest trochę utrudniona z tego powodu iż w wielu przypadkach nie można zobaczyć ich problemu na własne oczy i pomaga się trochę w ciemno...
Dlatego proponował bym wstawienie w regulamin konieczności uzupełnienia swojej strony WWW bo inaczej nie dostanie się pomocy.
Na pewno by to pomogło w supportowaniu innych stron.
Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem - chciałbyś by uzupełnienie profilu o swoją stronę było obowiązkowe?
Jeśli tak, to z jednej strony masz rację. Ale tutaj znów uważam inny zapis konieczny - w opisie posta z problemem podanie obowiązkowo adresu www jakiego problem dotyczy. To często pomaga. Jednak trzeba zauważyć, że nie zawsze zapis podany w profilu to jedyne forum danej osoby - stąd mogą pojawić się potem nieścisłości.
Zasady pisania postów w działach, w których to potrzebne, zawierają zapis:
Cytat:Stworzony przez Ciebie wątek powinien zawierać kilka podstawowych informacji, takich jak:
(...)
adres forum, jeżeli to możliweWiadomo, że nie wszystkie pytania dotyczą forów, które są ogólnodostępne - ktoś może mieć problem z forum działającym w lokalnym intranecie, albo z forum zamkniętym dla jakiejś grupy osób (np. klasa, grupa studencka). Dlatego nie zawsze jest możliwe podanie adresu forum, z którym jest problem.
Tak, tak. Ale ten zapis nie mówi wprost że ten adres jest wymagany. Może gdyby go zmodyfikować - tak by wprost napisać - adres wymagany, jednak tylko w przypadku stron ogólnodostępnych.
No tak ale na innych supportach takie coś bardzo dobrze funkcjonuje np. support "..by przemo" tam jak nie podasz linku nie dostaniesz pomocy i kropka.
Lub można by było wybrać opcje w profilu ze forum zamknięte czy cuś ...

Pzdr.
Poza tym można by było zrobić mimo tego że jest forum dla określonych grup aby dać jakiś dostęp konto testowe czy coś i wtedy nie było by problemów ...

Poza tym można by było że mimo tego ze forum jest zamknięte czy dla jakiejś grupy udostępnić jakieś konto testowe jeśli się chce pomocy a jeśli się nie udostępni to sie jej nie dostanie i kropka i tak było by najlepiej ... :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości