Dokładnego poradnika do "tiptip"

Założony przez  dorman.

wersja skryptu MyBB:1.6.9
adres forum:www.stylerniaa.ugu.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Witam, szukam dokładnego poradnika do "tiptip".
Cytat:It's all about the details.
---------------
PW tylko forum, nie mejl.


A google gryzie? Translator i lecisz.

http://www.mybb-es.com/hilo-tiptip
grocek, o to chodzi, że ten "Translator Google" trochę słabo tłumaczy i wogóle inaczej niż powinno być normalnie.
Cytat:It's all about the details.
---------------
PW tylko forum, nie mejl.


A w szkole nie uczyli cie angielskiego? Translator spokojnie dobrze tłumaczy, ale jak ktoś nie zna podstaw to inna sprawa...

SwiftKey Flow and Tapatalk II
DienoX napisał(a):A w szkole nie uczyli cie angielskiego?
DienoX, Mnie uczyli. Ten link, który mi podał grocek nie jest po angielsku tylko po hiszpańsku.
DienoX napisał(a):Translator spokojnie dobrze tłumaczy
[Obrazek: 14ux7iw.png]
Interesujące...

@EDIT
Ja mówie o tej stronie, którą mi podał grocek, a nie o innych stronach zawierających taki sam poradnik w językach angielskich podobnych do tego. Więc nie mówić mi odpowiedzi typu:

Przecież w google jest pełno stron w językach angielskich z takim poradnikiem.
Cytat:It's all about the details.
---------------
PW tylko forum, nie mejl.


Luźne tłumaczenie hecho por mί:

W headerinclude dodajesz pierwszy kod (pewnie gdzieś na końcu). Potem pod tym kopdem wklejasz ten drugi, jeśli ma to działać na całym forum. W przeciwnym wypadku używasz kodu trzeciego: .ejemplo jest przykładową klasą, jaka ma być objęta tooltipem. Możesz zmienić jej nazwę. Potem tylko ustawiasz tę klasę dla określonego kodu w szablonie i bangla.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Nidrax, a jak zrobić przy użyciu "tiptip", że gdy się nakieruje na nazwę działu wyskakuje jego opis?
Czy gdy zrobie ten tutorial to będzie tak? Czy nie?
Cytat:It's all about the details.
---------------
PW tylko forum, nie mejl.


Użycie kodu pierwszego i trzeciego.


Potem otwórz szablon forumbit_depth2_cat i zamień:
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$subforums}</div

na:
<strong><a href="{$forum_url}class="ejemplo" title="{$forum['description']}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$subforums}</div



Potem w forumbit_depth2_forum podobnie zamieniasz:
<strong><a href="{$forum_url}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$forum['description']}{$modlist}{$subforums}</div

na:
<strong><a href="{$forum_url}class="ejemplo" title="{$forum['description']}">{$forum['name']}</a></strong>{$forum_viewers_text}<div class="smalltext">{$modlist}{$subforums}</div
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości