Wsparcie dla MyBB 1.2.x

Założony przez  DamYan.

Ankieta: Czy MyBBoard.pl ma wspierać MyBB 1.2.x?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.

Tak

30.00%
6 30.00%

Nie

50.00%
10 50.00%

Jest mi to obojętne

20.00%
4 20.00%

Mam inny pomysł (napisz w wątku)

0%
0 0%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Cześć

Nasz Support czeka reogranizacja. Zawsze staramy się, w miarę naszych możliwości, spełniać Wasze oczekiwania dlatego chcę zapytać Was - użytkowników MyBB, czy nadal nasz Support ma wpierać skrypt w wersji 1.2.x.

Wypowiedzcie się i zagłosujcie w ankiecie.

Dzięki za Wasze głosy :)
A na czym ten support polega? Pisanie modyfikacji, polskich styli, itp do 1.2?

Support polega w tym wypadku chyba na tym, że jak ktoś opiszę swój problem z MyBB 1.2 na forum, to może ktoś mu odpowie i pomoże?

Prawda jest taka, że jak ktoś potrzebuję pomocy, a inni mają wiedzę na ten temat to nie powinno się takiej pomocy ograniczać. Support dla starszej wersji skryptu po prostu sam z czasem wyginie śmiercią naturalną.
(29.12.2008, 12:03)BlueMan napisał(a): /.../
Prawda jest taka, że jak ktoś potrzebuję pomocy, a inni mają wiedzę na ten temat to nie powinno się takiej pomocy ograniczać. Support dla starszej wersji skryptu po prostu sam z czasem wyginie śmiercią naturalną.

Ankieta nie jest wiążąca, ale jest jakimś nośnikiem opinii publicznej,, więc luz :) Może mieć wpływ na jakąś decyzję, ale niekoniecznie.
Tym bardziej, że mybboard.net jeszcze wspiera 1.2 :)
W mojej opinii należy pozostawić wsparcie dla starszej wersji skryptu. Zostawić ważne poradniki upgrade do MyBB 1.4. Dobrym pomysłem może być ograniczenie się do jednego działy MyBB 1.2 na forum i zlepienie w niego wszystkich wątków które teraz są podzielone na działy skórek, modyfikacji, problemów technicznych. Dałbym to razem w jeden dział, ważne wątki przypiął. Tak by każdy spotykający się z problemem z MyBB 1.2 miał gdzie szukać pomocy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości