Obrazek Loguj!

Błąd   Założony przez  RozgSzeFka.

wersja skryptu MyBB: 1.6.8
adres forum: http://white-frags.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa i wersja wtyczki):

Witam,

Mam problem z wyświetlającym się tekstem "do_login" pod obrazkiem logowania.
Oto ss z forum:

[Obrazek: dologin.png]

Proszę o pomoc i oczywiście odwdzięczam się plusikiem.
RadnoK napisał 11.09.2012, 20:59:
Problem dotyczy stylu, a nie modyfikacji.
[Obrazek: modnotice_howto.png][Obrazek: modnotice_search.png]
znajdz to
<input type="submit" value="do_login" style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action">
zmień na to
<input type="submit" style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action">
Ogólnie już to robiłem i nie działa, wyświetla się:

[Obrazek: loginjt.png]

Dodatkowo nie chcę logować wyrzuca na stronę .../member.php i strona staje.
Kolejne propozycje?
Spróbuj wkleić kod panela do np. notepad i zobacz, czy masz wszystkie taki zamknięte.
ew. sprawdź, czy ci czegoś nie dopisuje przeglądarka. Ostatnio mam taki problem przy edycji szablonów bezpośrednio z przeglądarki :P


Pozdrawiam!
Ale wy macie problemy...
<input type="submit" value=" " style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action"
Tak próbowałeś?
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
(10.09.2012, 21:07)Nidrax napisał(a): Ale wy macie problemy...
<input type="submit" value=" " style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action"
Tak próbowałeś?

Wszystko wyjaśniłem w moim ostatnim poście (nie wliczając tego).

(10.09.2012, 17:30)RozgSzeFka napisał(a): Ogólnie już to robiłem i nie działa, wyświetla się:

[Obrazek: loginjt.png]

Dodatkowo nie chcę logować wyrzuca na stronę .../member.php i strona staje.
Kolejne propozycje?

Tylko, że teraz jest normalny obrazek "loguj" (bez tego podbicia (Wyślij zapy) taka mała zmiana.
<input type="image" style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action">
@UP

[Obrazek: sdam.png]
jeszcze wywal action

<input type="image" style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;">
(11.09.2012, 13:11)marcif napisał(a): jeszcze wywal action

<input type="image" style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;">

Żadnych zmian :/
(10.09.2012, 17:17)Sh3n napisał(a): znajdz to
<input type="submit" value="do_login" style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action">
zmień na to
<input type="submit" style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action">

To musi działać. Wystarczy skasować value="do_loguj". Sprawdzałem na narzedziu do przeglądania kodu i mi to działa.
Wchodzę na link, który podałeś w pierwszym poście i nie widzę tam żebyś wprowadził jakieś zmiany w kodzie. Nadal masz:

<input type="submit" value="do_login" style="background-image: url(http://white-frags.pl/images/mybbng/loginButton.png); width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px; background-position: initial initial; background-repeat: no-repeat no-repeat; " name="action"/>
Marcif forum mam otwarte i sobie nie wyobrażam mieć problemów z logowaniem, dlategoteż po sprawdzeniu robie ss i wklejam i nadpisuje wcześniejszym kodem.
dawidos_96 owszem napis znika, ale nie można się zalogować.
Tak wpisz:
<input type="submit" value=" " style="background: url(images/mybbng/loginButton.png) no-repeat; width: 69px; height: 26px; cursor: pointer; border: 0px;" name="action">
Zresztą padła już ta odpowiedz w poście: https://webboard.pl/thread-34189.html?pi...#pid134179
To musi działać - może przeglądarka robi Ci cache i nie pokazuje nowej zawartości, spróbuj w innej albo wyczyść cache bo innej możliwości nie ma.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości