forum.centrumwindows.pl

Założony przez  hipekxd.

Witam, jestem głównym Administratorem tego forum Co mogę napisać? Ogólnie zajmujemy się informatyką, ale główny nacisk kładziemy na usługi firmy Microsoft (Windows 8, Windows Phone 8, Xbox (8,720??), Office 2013 itp.). Także zapraszam do odwiedzania strony, rejestrowania się, jak i postowania...no i przede wszystkim do oceniania :)
http://forum.centrumwindows.pl
Moim zdaniem prezentacja nie powinna opierać się na obrzucaniu błotem konkurencji, a wypisania swoich superlatyw oraz innowacji w swojej dziedzinie...
Nie ładnie jest źle mówić o konkurencji i nie jest to dobrze odbierane - przynajmniej w moim przypadku. Dzięki takiej prezentacji, bardziej mnie zachęciłeś do odwiedzenia konkurencji, niżeli własnego forum.

Co do forum, to nie wiem czy wiesz, ale na forum dla gości jest domyślny styl MyBB.
Także wyglądu nie opiszę, a treści też mi się nie chcę czytać, bo nie znam się na Windowsach, znaczy znajomość na poziomie podstawowym, także na temat "merytoryki", nie będę się wypowiadał.

Pozdrawiam.
Dzięki za ocenę - ale jak to domyślny styl MyBB jest dla gości? Na każdej przeglądarce sprawdzałem i wszędzie jest ten co powinien.
Potwierdzam, u mnie również nie ma problemu ze stylem.
Ogólnie to ciekawa strona, fajny wygląd i pomysł ze zmianą koloru stylu. Działy również rozmieszczone prawidłowo, nie za dużo i nie za mało, tylko ten Offtop trochę 'goły'.
Domena też trafiona, obyś tylko miał zapał na prowadzenie forum. Powodzenia!
U mnie wygląda następująco:
[Obrazek: rbjf.png]



EDIT:
Już wszystko w porządku, coś moja Opera <3 nawaliła i musiałem usunąć ciasteczka dotyczące Waszego forum. ;)
Goły - w sensie, że mało tematów? :) Ja wstawiłem tam różne zabawy forowe, a jeśli ktoś chce zadać jakieś pytanie w off topicu to niech zadaje, ja osobiście nie lubię działu off topic, bo jak np. forum jest o komputerach, a mam pisać "Jak poderwać dziewczynę" to idę z tym na inne forum z odpowiednią kategorią :D Dzięki za ocenę, co do kolorów to nie wiem czy jako domyślny dla gości nie dać zielonego, bo jest żywszy, a ten granatowy jest dosyć ponury ;)

EDIT: Wiem o co chodzi (w sensie, że wiem jak wygląda domyślny styl :D) Hmm...niestety nie umiem Ci odpowiedzieć na pytanie czego tak masz, ponieważ jeszcze nikogo nie spotkałem żeby miał ten problem, więc to pewnie wina przeglądarki (spróbuj usunąć wszystkie dane przeglądarki oprócz haseł i autouzupełniania) i powinno być dobrze - jak nie to na prawdę nie wiem :)
EDIT2: No to dobrze, że wszystko już w porządku :D
Gdybyś w tej kolorystyce: [Obrazek: 5.png] zrobił czarne tło, wówczas poczułbym się jak na swojej Lumii. :D
Po1. Gratuluję Lumii :D
Po 2. Wszystkie kolory są oryginalne z Windows 8, a tam jest lekko szary. Po za tym popatrz od strony wizualnej - teraz ten niebieski jest ostry, a jakbyś dał czarne tło to by walił po oczach ;)
Mnie by pasowało taka kolorystyka:
http://screenshooter.net/9147992/mbcbyvh :D

Ad.1
Niedługo mnie czeka przesiadka na WP8. ;)
Zaglądam w spam mojej skrzynki z MyBB PL i co widzę? Email-reklamę z WinForum...
Pół biedy, gdyby to było zrobione sensownie.

Niestety, administracja pokazała, że czymś takim jak emaile nie potrafi się posługiwać - wrzucono wszystkich jako normalne adresy zamiast ukryte kopie. :sciana: - efekt, każdy widział do kogo szło, każdy poznał adresy innych osób.

Administracji gratuluję "profesjonalizmu"!

Ode mnie ogromny minus
Przepraszamy za błąd, ale to nie była reklama tylko informacja o konkursie.
Niemniej wysłana bez wyrażania na to zgody i przeprowadzona w fatalny sposób.
Na naszym forum został wprowadzony jesienny (szaro - pomarańczowy) styl.
Jeśli jesteś developerem i tworzysz aplikacje Metro lub zwykłe pod Windows zajrzyj do nas i przekonaj się jak ją wypromować!
Forum przeniesione na nowy hosting ;)

PS: To taki Changelog na ostatni tydzień :szczerbol:
Hmm forum nie jest złe ;) miłe dla oka
Dziękuję za opinię i zapraszam na forum :)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości