Coś sie stalo chyba z css

Błąd   Założony przez  CapitalCity1916.

wersja skryptu MyBB: 1.6.7
adres forum: forum.csninja.pl
na czym polega problem (screen, opis, komunikaty, nazwa stylu/theme/szablonu): Coś się stło i forum tak jak by zgubiło css proszę o pomoc !!!
Tak, nie czyta arkuszy. Jeżeli aktualizowałeś forum do 1.6.8, to powinno wystarczyć, że wejdziesz w styl i po prostu zapiszesz global.css. Jeżeli nie aktualizowałeś forum, to dobrze byłoby gdybyś powiedział czy gdzieś grzebałeś przed tym.
Skopiowałem wszystko na pc i dodałem do subforum wszystko było ok nic nie robiłem i coś się zwaliło. Może to byc przyczyną, że cmd nie wysyła dużych literek nie wiem czemu ;/ Co mam zrobic cały global.css sie usunął
Sprawdź w ACP w twoim stylu czy masz w ogóle arkusz global.css i czy coś w nim jest. Jeśli tak, to odpal standardowy styl i zobacz czy wszystko działa. Jeśli tak, to (mam nadzieję, że zrobiłeś backup) wgraj twój styl na forum jeszcze raz (ale tego obecnego nie usuwaj) i sprawdź czy wszystko działa.
juz tak robiłem ale w global.css jest tylko

{
    font: 12px Arial, Helvetica, sans-serif;
    background-image: url(images/mybbng/bc_bg.png);
    background-repeat: repeat-x;
    height: 39px;
    line-height: 39px;
    overflow: hidden;
    margin: 0px;
    padding: 0px;
    
    color: #9b9b9b;
    width: 100%;
    

}
Jedyne co ci mogę poradzić, to wgranie stylu na nowo. Nie ma raczej innego sposobu na jego odzyskanie (pomijając backup bazy).
to tak wgrałem na nowo styl I NIC :/
Powiedz czy masz włączone Codepress w Ustawienia ACP i prywatne notatki raz to włączyłem i chciałem edytować css to zgubił mi dużą ilość kodu css i musiałem niestety na nowo wgrywać przy czym straciłem to co dodałem ;)
nic nie włączałem, ale to co mam zrobic ?
A zobacz czy nie masz tego włączonego.
ale gdzie to jest?
ACP => Start => Ustawienia ACP i tam masz opcje Włączyć Codepress?
Mam to na TAK
Wyłącz i wtedy wgraj styl, może podziała u mnie to pomogło.
Nie pomogło a skopiowałem nawet global.css z nowego stylu. ok nie wiem jak ale mi sie udało :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości