Ograniczenia w działach Zaprezentuj się! oraz Giełda ogłoszeń

Założony przez  DamYan.

Postanowiliśmy wprowadzić niewielkie ograniczenia w dodawaniu wątków w działach Zaprezentuj się! oraz Giełda ogłoszeń.

Do tej pory każdy użytkownik mógł zaprezentować swoją stronę lub napisać ogłoszenie. Uznaliśmy jednak, że osoby, które chcą wykorzystać MyBB PL tylko jako nośnik reklamy - rejestrują się, piszą takie ogłoszenie, a później znikają...

Nie o to jednak chodzi, więc od dziś obowiązuje ograniczenie 10 postów, aby móc pisać wątki w wymienionych działach. W ten sposób przynajmniej zmniejszymy zjawisko "wchodzę i już nie wrócę", a w ZS! i GO wylądują wątki osób, które możemy nazwać rzeczywiście naszymi użytkownikami.
(05.08.2012, 15:26)DamYan napisał(a): a w ZP! i GO w
Chyba ZŚ :P

Bardzo dobry pomysł, przynajmniej zmniejszy się ilość "jednopostowców" :)
DamYan napisał 05.08.2012, 16:48:
Nie ma to jak czujny szukacz błędów ;)
Dalej jest źle :P.
(05.08.2012, 17:45)truskafkowy napisał(a): Dalej jest źle :P.

Co masz na myśli?
A nie, jednak to moja wina. Coś źle popatrzyłem :). Honor.
A nie lepiej po prostu by dany wątek [reklama bądź ogłoszenie] było zatwierdzany bądź odrzucany przez moderatorów zanim się wyświetli na forum? :P
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Blue, ale to nic by nie dało, bo skoro prezentacja posiadała by szablon i była zgodna z dotychczasowym regulaminem (bez ograniczenia 10-cio postowego), to w imię czego miałby taki wątek nie zostać zatwierdzony, gdyby użytkownik nie miał postów, skoro nie byłoby uregulowane, że musi posiadać minimalną liczbę postów do stworzenia ów wątku?

A akcję popieram, bo również nie lubię pijawek. Tylko ten próg postowy wydaje mi się za mały troszkę, ale jak teściowa uważa. ;)
Chyba, że dać coś takiego jak jest przy zgłaszaniu się na członka ekipy -> formularz nie wyświetli się gdy brakuje odpowiedniej ilości postów.

I zmieniłabym limity:

Zaprezentuj się: 25 postów
Giełda ogłoszeń: 20 postów
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Pomysł jak najbardziej dobry, ale można byłoby się jeszcze nad tym zastanowić:
Minimalną ilość postów na forum można byłoby zwiększyć do np. 30, a nawet więcej, ale za to obniżyć inne wymogi dot. statystyk forów, które są prezentowane w dziale Zaprezentuj się!

Jeśli ktoś napisał parę postów, to jakby na to nie patrzeć przyczynił się do rozwoju myBB i tego forum, więc za to można byłoby zmniejszyć wymagania forów, tak aby mniejsze fora również można było zaprezentować. Wtedy forum mybboard.pl nic nie traci, a użytkownik, który zaprezentuje swoje forum na pewno zyska wiele.


Pozdrawiam!
Panowie (i Panie) - jaką wtyczkę zastosowaliście przy tych ograniczeniach? :)

Sorki za OT, a aby go lekko zakamuflować - również w pełni popieram akcję :D

#notka: dzięki ;)
Daniel Praźmo napisał 05.08.2012, 21:31:
Nie jestem adminem, ale domyślam się, że forumsrequirements.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości