www.fc.pl

Założony przez  DamYan.

Cały czas zachęcamy do korzystania z promocji. Kod nadal jest aktywny, a dzięki automatycznemu instalatorowi można założyć forum mybb w kilka sekund :)
Witam,
Ja też bardzo polecam ten hosting , a rzadko jakikolwiek polecam . Na HelpDesk szybko odpowiadają co jest bardzo ważne . Ceny nie są duże , nawet bez zniżki myBB po za tym współpracuję z tą firmą na trochę innych zasadach i jestem zadowolony .
Jestem zielony w tych sprawach i moje pytanie jest takie, czy to jest hosting WWW czy serwerów typu VPS, że trzeba wszystko konfigurować ? Czy jednak hosting WWW, wgrywamy wszystko na ftp ustawiamy i ma śmigać ?
No ale chyba potrafisz kliknąć na adres ich strony ?
Tam wszystko jest napisane.
Z tego co wiem to stron www i VPS :
http://fc.pl
Pozdr.
Witam serdecznie, bardzo polecam ten hosting, jest miła obsługa, z którą idzie się dogadać oraz są fajne promocje i tanie usługi. ;)
Witam, przymierzam się do zakupu hostingu na fc.pl, w postach widać, że jest opcja transferu bez limitu transferu, ta opcja dotyczy tylko osób, które posiadają kod rabatowy z mybb?. Przeglądałem inne hostingi i ich oferty cenowo itd. nie wychodzą tak dobrze jak fc.pl. Do tego będę chciał jeszcze sobie domenę zarejestrować (na fc jest darmowa .pl po kupieniu danego konta hostingowego). Jak bez limitu transferu to ok, a jak dotyczy tylko wybranych opcji to już co innego, planuję postawić stronę internetową i do tego jeszcze forum i zastanawiałem się nad najtańszą lub tą o jeden poziom wyższą opcją, bo 14gb jednak mogłoby nie starczyć na miesiąc (chyba).

Nieaktualne, przedzwoniłem i wszystkiego się dowiedziałem, host już zakupiony :)
Opcja transfer bez limitu wchodzi dopiero po 12 miesiącach korzystania z hostingu.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości