www.webh.pl

Założony przez  DamYan.

Jak widać, ludzię palą się by odpowiedzieć na nasze pytania ;)
Od tego jest support hostingu, a nie my ;)
Dokładnie, o takie sprawy należy pytać na supporcie, a nie tu na forum :)
Support powie swoje, tak jak miałem z innym hostingiem. Ja chciałbym się zapytać, czy mieliście z nim problemy?

Wysłane z Insignia 500 za pomocą Tapatalka
Żadnych.
MyBB PL korzysta z VPS-a z tej firmy od grudnia i problemów nie ma najmniejszych.
Sam korzystam z usług Webh.pl/Ultimahost od jakichś 2-3 lat i mogę się wypowiadać w samych superlatywach :)

No i małe info: ostatnio do najlepszego pakietu dorzucili dodatkowe 2 GB RAM bez zmiany ceny, zarówno dla nowych jak i aktualnych klientów.
Witajcie :-)

Trochę odświeżymy nieco zakurzony wątek i postaramy się go od teraz monitorować w razie dalszych pytań, a przy okazji poinformujemy o wprowadzeniu nowej usługi, ze specjalną promocją dla użytkowników forum :-)

Chcielibyśmy zachęcić Was do skorzystania z nowej usługi, która powinna nieco uprościć proces prowadzenia większych for dyskusyjnych, które to często mają problem z utrzymaniem się bez administratora. Wprowadziliśmy do naszej oferty Inteligentny Hosting Cloud, który powinien rozwiązać wszelkie problemy znane Wam z dotychczasowego doświadczenia z klasycznymi hostingami, jak również powinien zdecydowanie uprościć techniczne aspekty związane z prowadzeniem i utrzymaniem forum. 

Nasz hosting gwarantuje klientowi określone zasoby przez cały okres świadczenia usługi (1 vCPU, 2GB RAM), a ponadto zapewnia dodatkowy zapas mocy, dostępny dla każdego z klientów na wypadek nagłego zwiększenia ruchu przez zjawiska typu wykop effect (6 vCPU, 8GB RAM) przez minimum 72 godziny w miesiącu. Zasoby skalują się automatycznie i bezpłatnie dla każdego z naszych klientów.

Pisząc o parametrach, w formie tego co najważniejsze dla forumowiczów ;-) 
- Hosting zapewnia 50GB przestrzeni dyskowej - wszystko w oparciu o szybkie dyski SSD, oprócz baz danych, które są utrzymywane na jeszcze szybszych dyskach SSD PCIe
- Brak innych limitów (na transfer, ilość baz danych, skrzynek pocztowych, ilość podpiętych domen etc)
- Certyfikaty LetsEncrypt generowane automatycznie przez panel
- Backup wykonywany jest co godzinę, z możliwością przywrócenia kopii aż 21 dni do tyłu
- Całość trzymana jest w infrastrukturze wielonodowej, gdzie każdy node pełni inną funkcję - wszystko się dzięki temu uzupełnia i nie ma problemu z obciążeniem

Podsumowując - dostajecie 50GB przestrzeni na środowisku o mocy zbliżonej do serwerów VPS/dedyków, na których zwykle stawiacie fora, bez konieczności posiadania wiedzy na temat zarządzania serwerami. 

Jeśli chcecie się o tym przekonać - możecie skorzystać z 90dniowego testu za 1zł, lub możecie wykorzystać kod rabatowy przygotowany specjalnie dla Was, a który daje aż 50% rabatu na pierwszą roczną lub dwuletnią płatność. Kod ten brzmi:

MYBB50

(zamów na rok | zamów na 2 lata)Skorzystajcie już teraz i zagwarantujcie sobie spokojne prowadzenie forum, bez konieczności zamartwiania się o zasoby.

Potrzebujecie czegoś więcej? Pytajcie, postaramy się odpowiedzieć :)

Pozdrawiamy,
Team webh.pl
Jeśli ktoś byłby zainteresowany to mamy kolejny kod, tym razem podajemy publicznie:

Cytat:PROMO46

Obniża płatność na dowolną usługę o 20% ;)
Potwierdzam wysoka jakosc i polecam.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości