Skąd się wziął Twój nick?

Założony przez  DamYan.

Errorer - tak naprawdę jestem Konrad bardziej znany jako Conrado. Errorer wziął się od uciążliwych błędów jakie niesie użytkowanie systemu Windows(7 HP)
A ja ;) Mój nick jest od mojego przezwiska :D A cyferki to rocznik :P
od imienia Kamil :)
A mój... ehh wiecie z mojego podpisu, tak naprawdę mój nick to Kikanek. On się wziął z tego że na forach zawsze stosuję ten nick. Możecie sparawdzić - forum.clubpenguin.pl, clubpenguin.net.pl itd. :lol:
W pewnym momencie chciałem zmienić nick, no i znajomy podrzucił mi pomysł na ten oto pseudonim :)
Mój nick się wziął od mojego imienia i nazwiska. Pierwsze 3 litery Mat - od Mateusz a nastepna od nazwiska Magacz - M =MatM :)
A ja z filmu - był kiedyś serial (gliniarze bez odznak), po angielsku fast lane, a mi się przekręciło i powstało fastlone :P
Mnie kumple nazwali Scoti, dlatego że jest taki film "Euro Trip" w którym jest bohater "Scott" i on ma taki charakter jak ja. Aktualnie od kilku tygodni posługuję się nickiem "Ecosse", dlaczego? Ponieważ nick Scoti ma dużo osób, nudziło mi się i weszłem na "Google Tłumacz", wybrałem z polskiego na francuski i wpisałem Scoti, w wyniku pisało: Ecosse, spodobał mi się ten nick i nim się posługóje. Nick Scoti nie jest orginalny ponieważ sporo osób go ma, a Ecosse jest orginalny :P Nigdy nie spotkałem użytkownika/gracza z tym nickiem.
A mój nick to imię, ale nie moje.
Mojej ulubionej postaci z "Tekkena 6".
Bo to właśnie Zafiną lubię najbardziej walczyć, no i... jestem nią najlepsza ;)
To tyle na temat mojego nicku...
Bym ja wiedział... :E
Może od "debeściak"...
Mało kreatywne ;D od imienia - Dominik , mama zawsze na mnie mówi miniu :)
Kiedyś w telewizji leciał dokument o wilkach, a że nic innego nie było to oglądałem to:)Od tamtej pory interesuje się tymi wspaniałymi drapieżnikami.No i właśnie stąd mój nick
moj nick krzysztof903 wzial sie z dwóch rzeczy.
Pierwsza z nich to imię prawdziwe.
druga to numer w księdze prumusów z gimnazjum kiedy dostałem złota koronę królowej Jadwigi w Swarzędzu pod jej patronatem na koniec 3 klasy.
Jest to nick wymyślony z początku na potrzeby gier. Zawsze miałem nicki zaczynające się od A albo D aż pewnego razu postanowiłem to zmienić i zacząć na X.
Po prostu od "szefa" : DUżytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości