Skąd się wziął Twój nick?

Założony przez  DamYan.

Robię dobre bity ;d tworzyłem dla peji , i innych najlepszych gwiazd takich jak doniu liber, pikej, tede.
Same grube ryby panie ;)
A tak na serio to od nazwiska xd
Mój nick chyba zdecydowanie z filmu "Nieśmiertelny", chociaż naprawdę oznacza "Człowiek z gór" ale mieszkam na mazowszu:D
Pseudonim (BLUE) plus przypadkiem tak mi sie wymyslila liczba 711 i tak zostalo ;)
Po prostu, po dostaniu bana na jakimś tam serwerze. Wymyśliłem se go. I tak już zostało..
Mam dredy ^^
Historia mojego nicku jest następująca:

Myślenie nad nowym nickiem ---> Dalsze myślenie ---> wpisaniu w google "glon" ---> pomyśł przerobienia na gLeni.

Piękna i urzekająca historia :shy:
Tradycyjnie od Sensora - ksywa z technikum :)
Ja grałem w grę Legends of Mir3, z graczem GreyHawk, kilka dni później zakładałem na szybko nową postać, nie miałem jaki dać nick, skojarzyłem z tamtym graczem i dałem Hawk, tak już zostało na wszystko :P
Jestem miłośnikiem broni palnej i od tego zacząłem.

Ulubiona broń : VSS Vintorez
Mój nick : VINTOREZ / V1N7OR3Z (V173) jako, że jestem programistą .NET i dla własnego softwar'u nadałem "V.173 Software"
No więc.. Tworzyłem swój serwer Metin2 i chciałem ekscytujący nick na swoją postać. Przy szukaniu w googlach znalazłem nick "MortiiS" - pomyślałem GIT!
Aczkolwiek wpisując w nazwę postaci poprzestawiałem litery (nw czemu) i wyszło MarttiS ;O
Jechałem niegdyś pociągiem TLK Łódź - Kołobrzeg o takiej ciekawej jak dla mnie nazwie. Dopiero potem się dowiedziałem, że to nazwa rzeki w zach-pomorskim
Jeśli zależy nam na oryginalnej stronie internetowej, to zawsze warto przejrzeć dokonanie osobie, której zlecamy projekt. Tworzenie stron internetowych warszawa to bowiem specjalizacji wielu firm, ale nie zawsze ich efekty pracy są godne uwagi.Ponieważ jestem nieziemsko obcykany w html-u. :sciana: :szczerbol:
Historia powstania mojego nicku jest dziwna i... ciekawa ;) Miałem zepsutą klawiaturę i chciałem wpisać moje imię "Krystian". Skrypt zasugerował nick Kru129 i tak oto powstał mój nick :)
Zawsze podobało mi się brzmienie imienia "Adelaide". Dodatkowo tak na imię miała bodaj jedna z bohaterek Heroesów, zostało mi w pamięci ;)
mój nick wziął się z tego, że robiłem ots'y pod Tibie :)Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości