Nowa grupa użytkowników: Graficy

Założony przez  DamYan.

Na naszym forum pojawiła się nowa grupa użytkowników - Graficy.
W związku z rozwojem i rozbudowywaniem naszego serwisu cieszymy się, że znajdują się osoby, które pasjonują się kształtowaniem designu dla forów opartych na MyBB.

Graficy będą nosić odpowiednią dla ich zakresu działań, "blachę":

[Obrazek: team-designer.gif]

Ich głównym zadaniem będzie kształtowanie wizerunku graficznego Supportu oraz tworzenie nowych ikonek, styli, czy szablonów, a także służenie pomocą naszym Użytkownikom w tym zakresie.
Gratuluję, bo grafików ostatnio jak na lekarstwo :/
Na razie jestem jedyny :D Ale pewnie z czasem ktoś dojdzie ;)
Co należy zrobić żeby dostać taką rangę?
DamYan napisał(a):Ich głównym zadaniem będzie kształtowanie wizerunku graficznego Supportu oraz tworzenie nowych ikonek, styli, czy szablonów, a także służenie pomocą naszym Użytkownikom w tym zakresie.

Nie umiesz czytać ? :P


Jak sie jakiś styl zrobiło to komu go podesłać do sprawdzenia ?
DamYan napisał 17.02.2009, 23:41:
Pamiętaj o tym, że od zwracania uwagi jest mod lub adm.
(17.02.2009, 22:55)bombel napisał(a): Jak sie jakiś styl zrobiło to komu go podesłać do sprawdzenia ?
To, że ktoś zrobił jeden theme nie oznacza, że będzie w grupie "graficy".
IMHO nie są potrzebne nowe osoby w tej grupie ale jeżeli jesteś zainteresowany to najlepiej skontaktuj się z Pawłem(Tuptuś).
W sumie sam bym mógłbym się w to od czasu do czasu pobawić. Chociaż niestety czasu zbyt wiele nie mam i mógłbym się ograniczyć tylko do projektu strony głównej i podstron bez cięcia . . .

Przykładowa (najnowsza moja praca) : http://kwiat3k.deviantart.com/art/Teens-...-118442973



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości