Pierwsze urodziny oficjalnego Supportu MyBB w Polsce!

Założony przez  DamYan.

[Obrazek: logo.png]

Z wielką radością chcemy poinformować Was, że Support MyBB w Polsce właśnie zestarzał się o rok!
To właśnie rok temu, dnia 22.07.2007 zarejestrował się tutaj pierwszy użytkownik, ówczesny administrator - dewholer i postawił forum małoznanego skryptu MyBB, który praktycznie nie miał żadnego sensownego supportu w Polsce.
I stało się! Zaczęli się tutaj pojawiać kolejni zapaleńcy poszukujący alternatywy dla komercyjnych skryptów, nie chcąc już ich piracić i ciągle bać się konsekencji ich bezprawnego używania.
Każdy z nas wniósł więcej lub mniej w naszą ciągle powiększającą się społeczność, ale z tego miejsca chciałbym podziękować osobom, które w naszym "światku" znaczą bardzo wiele:
- dewholer za postawienie forum i wspieranie jego rozwoju w początkowej fazie działalności
- bryn za nieocenioną pomoc przy rozwijaniu supportu, godną reprezentację na oficjlanym forum MyBB, tytaniczną pracę nad tłumaczeniami i zawsze pomocną dłoń
- patryk za pomocną dłoń i ciągłe wspieranie supportu (również finansowe), użyteczne tutoriale i mądre rady
- pagenoare za ciągłe wsparcie techniczne i całe mnóstwo pomysłów na usprawnienie pracy supportu oraz opiekę techniczną nad supportem
- matc za rzetelność w swojej pracy na supporcie, chęć pomocy użytkownikom i dobre pomysły wdrażane w życie
- hjr za wsparcie hostingowe i opiekę techniczną nad supportem
- Luk@s za dzikie wymiany myśli, wsparcie dla użytkowników MyBB i ciągłe "grzebanie" w silniku forum w poszukiwaniu błędów.

Oprócz tego chciałbym podziękować całej ekipie forum, na którą składają się administratorzy, moderatorzy, tłumacze i betatesterzy. Bez Was na pewno nie udałoby się nam osiągnąć tego, z czego możemy się dziś cieszyć - stabilnego Supportu MyBB w Polsce.

Na koniec (bo najlepsze trzeba zawsze zostawiać na koniec) chciałbym podziękować w imieniu całej ekipy wszystkim użytkownikom MyBB w Polsce, bez których support nie miałby racji bytu. Cieszymy się, że i Wy uważacie ten skrypt za godny uwagi - wpływajmy razem na jego rozwój w naszym kraju!

A teraz kilka bonusów :D
  • z okazji urodzin udostępniamy Wam wersję beta front-endu najnowszej wersji MyBB 1.4 beta 4 (więcej tutaj)
  • nasi Techniczni przygotowali dla Was możliwość chatowania poprzez przeglądarkę: https://webboard.pl/irc.php (logujecie się tak naprawdę na serwer IRC, co jest dodatkowym udogodnieniem, ponieważ działają ircowe komendy!)
  • szykujemy nowy design dla forum, wraz z nowym logo i innymi bajerkami, więc wkrótce będziecie mogli zobaczyć nowe oblicze Supportu
  • teraz macie możliwość dodawania linków do najbardziej potrzebnych każdemu MyBB-maniakowi stron (dokładnie tutaj)

Czeka Was jeszcze kilka miłych niespodzianek ze strony Supportu, ale... wszystko w swoim czasie.

Życzę Wam i sobie jak najlepszego kolejnego roku z MyBB!
Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam.
Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam,
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam,
Niech żyje nam!

Oby tak dalej :)
niech nam gwiazdka pomyślności... itd. ;]
marines napisał(a):niech nam gwiazdka pomyślności...
...nigdy nie zagaśnie :D
A tak na serio to wielkie GZ, bo tak od zera zaczynać to jest męczarnia.
Ole, ole! (zalany w trupa z ekipą).
# Among the blind one - eyed man is a king.
Zień dobry... Szy fszystko jest f posządku?
A ja mam szpanerski UID = 2 :cool:

Dołączam się do podziękowań napisanych przez DamYana. To dzięki temu, że kilka odpowiednich osób spotkało się w jednym miejscu w jednym czasie - spowodowało, że ten support przetrwał już najgorsze - pierwszy rok istnienia. Teraz tylko do przodu! :D

A dołączyć należy podziękowania do DamYana - gdyby nie ten człowiek, ekipa dawno temu by się rozleciała. On, jego zapał do pracy i umiejętności w zarządzaniu grupą to spoiwo, które trzyma nas razem od roku - i niech tak pozostanie. Sto lat! :D
Cytat:A ja mam szpanerski UID = 2

Ja, przez moje lenistwo aż 25 :F

Cytat:- pagenoare za ciągłe wsparcie techniczne i całe mnóstwo pomysłów na usprawnienie pracy supportu oraz opiekę techniczną nad supportem

Bzdura. Gdyby nie Ty, i ciągłe upomnienia, nic bym nie zrobił. Postaram się na tym popracować, choć może być trudno.

Sto lat!
Jak to szybko zleciało ;D
Historia supportu MyBB w Polsce zaczęła się już wcześniej. Pamiętam jeszcze czasy mybb.cal.pl ;]

Tak naprawdę moja zasługa jest tutaj nie wielka. Trzeba przyznać, że nie bardzo przykładałem się do forum ;]
(no i dlatego juz nie jestem adminem xD)

Cieszę się, że udało nam sie tak rozwinąć MyBB w polsce ;]
I dziękuję wszystkim, że przejęli za mnie pracę i ciągną to dalej.
Sto lat!
dewholer napisał(a):Pamiętam jeszcze czasy mybb.cal.pl ;]
Nie tylko Ty to pamiętasz :D
Luk@s napisał(a):
dewholer napisał(a):Pamiętam jeszcze czasy mybb.cal.pl ;]
Nie tylko Ty to pamiętasz :D
I ty też ^^ Także byłem na starym supprocie, tylko jeszcze strasznie zielony i zagubiony.
# Among the blind one - eyed man is a king.
Dla mnie pierwszym zetknięciem z MyBB w PL był serwis: http://mybb.pun.pl/, który stał się serwisem duchem.
MyBB.cal.pl to w sumie pierwsza próba sił, jeśli chodzi o Support. Aktualny na szczęście powstawał od zera, bez żadnych ingerencji z zewnątrz.
Tylko krew, pot i łzy ;)
Oby tak dużo dużo dłużej ;). Ciesze się że natrafiłem kiedyś na MyBB i mogę coś od siebie dołożyć dla rozwoju skryptu i społeczności ;).
A ja się cieszę że mogę się uczyć nowego skryptu w tak zacnym gronie fachowców.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości