Chatujemy w stylu MyBB PL 2.0!

Założony przez  Adrian.

Zobacz w Portalu - Chatujemy w stylu MyBB PL 2.0![Obrazek: chat_news.png] Tydzień temu obchodziliśmy 4 urodziny MyBB PL. Jedną z głównych atrakcji był zupełnie odświeżony styl forum i portalu. Wiosenne zielenie zostały zastąpione kolorem morskim - specjalnie dla tych, którzy nie mają w planach odpoczywania nad morzem w te wakacje. :)
To jednak nie koniec zmian urodzinowych. Żeby się milej rozmawiało (niekoniecznie na tematy związane z MyBB :)), nasz Chat również przybrał wygląd nowego stylu!


Jeśli chcesz poznać bliżej Użytkowników i Ekipę forum, zapomnieć przez chwilę o brzydkiej pogodzie lub po prostu pogadać o wszystkim - koniecznie odwiedź Chat MyBB PL!
Przypominamy o zapoznaniu się z naszym krótkim regulaminem  Chatu, który wyświetla się po zalogowaniu. Podążajcie za nim a chatowanie będzie przyjemniejsze. :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
"Jeśli chcesz poznać bliżej Użytkowników i Ekipę forum, zapomnieć przez chwilę o brzydkiej pogodzie lub po prostu pogadać o wszystkim" - chyba nikogo nie poznam, ani z nikim nie pogadam... Ani o brzydkiej pogodzie, o wszystkim też nie... No chyba, że sam ze sobą, ale akurat do tego, czat mi nie jest potrzebny, bo jak się domyślacie, mam świetny bezpośredni kontakt ze sobą. :shy:
Mały bug, na stronie logowania nadal jest stare logo: http://puu.sh/3PU1
Great! :)
fajny ten chat, tez chyba zainstaluje sobie, dzięki ;)-
(30.07.2011, 20:12)Siper napisał(a): Mały bug, na stronie logowania nadal jest stare logo: http://puu.sh/3PU1

Strona logowania została dostosowana do standardów. :D Dziękujemy za czujność!
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Czy chce czy nie, to i tak spędzam wakacje nad morzem...

PS: Procenty wchodzą mi na Poziom Ostrzeżeń w rezultacje czego wyszło "Poziom ostrzeż0e%ń"
Kto ma ochotę poczatować stylu, wbijać na chat. ;)



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości