PodziemieOpowiadan.pl

Założony przez  Daniel Praźmo.

[Obrazek: logo.png]

Nudzą cię normalne opowiadania? Może masz pomysł na coś nowego, ale boisz się, że konserwatyści cię zlinczują? Wpadnij do nas! My lubimy eksperymentować z nowymi stylami.

Zapraszam:
http://podziemieopowiadan.pl/forum/ < Forum.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Styl ladny, ale przydalyby sie buttony pod niego, bo niebieskie nie pasuja tam do niczego.
Pozatym u mnie troche przycina przy przewijaniu gora/dol, pewnie przez duza ilosc (badz rozmiar) grafik na forum.
Wiem, buttony będą niedługo.
Co do przycinania, to jeszcze nikt się nie skarżył, chociaż faktem jest, że tło trochę waży.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Wlasnie sprawdzilem i tylko na Chrome klatkuje, IE i Opera nie.
Odświeżam. Wprowadzono małe zmiany w stylu strony głównej. Nadal trochę brakuje do końca, ale jest lepiej niż na początku.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Logo takie sobie, ale może być. Kolorystyka forum pasuje pod tematykę i nie odrzuca przy wejściu. Ikony "Dział zawiera nowe posty" dobrze się prezentują jako całość ze stylem.
Popraw błąd z "Ekipa forum" bo jest rozwalone.
[Obrazek: 14614601318332862229_thumb.jpg]
Wszedłeś akurat w momencie gdy to przebudowywałem i wywołałem błąd. Normalnie go nie ma i już jest to poprawione ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
A jeszcze jedno kolor linku jest biały :_
Cytat:Kontakt | Podziemie Opowiadań | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS
Loffciam Operę za tę jej odbiegającą od mojego sposobu szablonowania interpretację :D zaraz spróbuje to poprawić.

@edit
Poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi na problem ^^
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Update, a w nim kilka nowości:
  • Poprawiony styl strony głównej
  • Boczny, przyjazny użytkownikom panel Facebook i Twitter
  • Kilka poprawek działania, które nieco przyśpieszyły ładowanie forum, nad czego poprawą nadal pracujemy
  • Usunięcie dużej ilości linków ze stopki
  • Usunięcie css'owej zmiany rozmiaru tła, która spowalniała przeglądarkę
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Pozwolę sobie odświeżyć, bo trochę się pozmieniało:
  • Całkowicie nowa strona główna: Wywaliliśmy WordPressa, bo stwierdziliśmy, że nie był zbyt przydatny, a skupiliśmy się głównie na forum.
  • Panel z Twitterem i Facebookiem też poszedł w odstawkę. Zamiast nich planuję chowaną szufladę obok loga z przyciskami do sharowania.
  • Domyślna strona 'Ekipa Forum' zamieniona na bardziej przejrzystą.

Przy okazji planuję już powoli nowy wygląd graficzny dla forum po wprowadzeniu MyBB 2.0 i chciałbym wiedzieć, które elementy aktualnego stylu powinny być zmienione/poprawione.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Dwa tygodnie temu przenieśliśmy się na nowy, szybszy hosting, ale wkrótce planujemy jeszcze przesiadkę na VPS'a.
Ponawiam pytanie z poprzedniego posta.
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
Pierwsze co bym wymienił to panel oraz układ kategorii (forumbit) na bardziej innowacyjny i mniej szablonowy. Następnie dodał efekty hover, szczególnie w menu. Chmurka zachęcająca do rejestracji powinna mieć przycisk zamknięcia. Wywaliłbym ten śmieszny blask spod nicków oraz grafikę z prawej strony.
Całkowicie zmniejszyłbym szerokość forum do max 1000px. Partnerów i reklamy wrzuciłbym pod statystyki.
Podrasowałbym również takie duperele typu widok textboxów i przycisków.
Bardzo podoba mi sie Wasz layout ;).
Po latach stwierdzam, że jest paskudny, ale co kto lubi :D
Długo go już nie doświadczysz, bo wkrótce przechodzimy na nowy ;)
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości