Chat MyBB PL w nowej odsłonie!

Założony przez  Adrian.

Zobacz w Portalu - Chat MyBB PL w nowej odsłonie![Obrazek: adtaily_chat.png]Serwis MyBB PL cały czas się zmienia. Tym razem przyszła pora na chat, który przybrał styl całego serwisu. Od teraz korzystanie z niego będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. ;)

Jeśli chcesz porozmawiać z innymi użytownikami forum na luźne tematy, niekoniecznie związane z MyBB - nasz chat jest miejscem dla Ciebie!

Aby móc się zalogować, musisz mieć konto na MyBBoard.pl. Zalogowanie na chacie jest równoznaczne z zalogowaniem się na forum MyBBoard.pl.

Przypominam nasze 3 żelazne zasady:
  1. Nie rozmawiamy o problemach z MyBB (od tego jest forum, poza tym na forum ta wiedza może przydać się również potomnym).
  2. Nie pytamy o sprawy organizacyjne dotyczące MyBBoard.pl (usunięcie konta, moderacja, etc.)
  3. Nie przeklinamy, nie wklejamy niecenzuralnych obrazków oraz linków do nielegalnych treści (w przeciwnym razie - BAN).
Do zobaczenia na chacie → https://webboard.pl/! :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Przetestowałe, działa poprawnie - ale można by było dodać do niego parę opcji.

Ogólnie, warto pogadać :)
Teraz wygląda o wiele lepiej. Widać, że należy do MyBBoard.pl, a nie jakiejś innej strony. Ja bym nawet usunął parę opcji, no, może kilka dodał. ^^
Ogólnie: dobra robota! ^^
(30.12.2010, 16:39)Schocker napisał(a): /.../
Ja bym nawet usunął parę opcji, no, może kilka dodał. ^^
/.../
Masz może jakieś konkretne na myśli? ;)

Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
Wszystko działa pięknie :D

BTW. Za co wyrwałem bana? :D
Świetny, na pewno będę częściej zaglądał niż kiedyś. :)
Jak zrobiliście że wygląda jak wygląda? Victor mi napisął coś o jakimś "mostku" Jak zrobić by mój chat na moim forum (link w sygnaturce) wyglądał podobnie? Mam tez kilka sugestii:

- proponuje nieco zwiększyć rozmiar pola w którym wyświetlane są rozmowy
- oraz zwiększenie pola do wpisywania tekstu
To tyle! Ogółem good job!
Wielkość pola do wprowadzania tekstu jest moim zdaniem wystarczająca, natomiast co do wielkości pola, gdzie wyświetlane są wiadomości to fakt, wypadałoby je nieco zwiększyć.
Przyjemniej na pewno się udziela co jest dużym plusem ale tak jak przedmówcy pisali większy rozmiar pola, gdzie są wyświetlane wiadomości.
Mnie osobiście brakuje opcji Edytuj gdyż czasami człowiek zrobi błąd, zapomni czegoś dopisać i musi wysyłać kolejną wypowiedź z poprawą.
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
jak to na chacie ;) podczas rozmów na gadu czy przez telefon - co wysłane bądź powiedziane zostało wysłane bądź powiedziane, trzeba wysłać/powiedzieć ponownie ... życie ^_^
myślę, że to wprowadzało by więcej zamętu niż korzyści, bo nie wiem kto by korzystał ( prócz Ciebie ^_^ )
Jak dla mnie ta opcja nie ma sensu...jeżeli zrobiłeś błąd kopiujesz swój wpis, kasujesz go, wklejasz w pole poprawiasz i wysyłasz...
Tylko, że potem traci on sens :P

Ale tak to mi się czat podoba, tylko brakuje mi jeszcze emoty " lol ".
Windows ❼ Forum
Za złudzenia płaci się rzeczywistością...
Tylko głupcy mogą być szczęśliwi - czyż nie warto być głupcem?
Jak Bóg chce komuś dokuczyć odbiera mu rozum.
Mnie się podoba ten chat ! Jest super meaga fajny :D Najlepszy jaki wydziałem i najwygodniejszy :P
Ja chat bardzo lubię, ponieważ jest tam bardzo miła atmosfera, oraz podoba mi się jego wygląd.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości