Koszulki MyBB PL

Założony przez  DamYan.

Zobacz w Portalu - Koszulki MyBB PLWyprodukowaliśmy koszulki dla sympatyków MyBB i naszego serwisu:
[Obrazek: koszulka-300x282.jpg]
Posiadamy wszystkie rozmiary w ofercie. Cena koszulki to 22 PLN brutto (w tym cena przesyłki pod wskazany adres). Koszulki są bardzo dobrej jakości, a cena wynika z kosztów koszulki w tym kolorze, przygotowalni i nadruku.

Minimalne zamówienie, by uzyskać powyższą cenę to 20 szt., dlatego zapraszamy Was do zgłaszania się w wątku i wypełnienia FORMULARZA. Wysyłka nastąpi po wpłaceniu pieniędzy na nasze konto bankowe lub PayPal.



Jeśli chcesz zamówić koszulkę - wypełnij FORMULARZ (musisz być zarejestrowanym użytkownikiem MyBB PL).
Jeśli wybierzesz opcję PayPal, skorzystaj z przycisku (w tytule wpłaty koniecznie podaj login, imię i nazwisko, rozmiar):


Jeśli wybierzesz przelew na nasze konto bankowe, użyj danych:
Nr konta: 65 1910 1048 2944 0286 6855 0002
Bank: Deutsche Bank
Właściciel: Damian Moskalski, MyBBoard.pl
Tytułem: login, imię i nazwisko, rozmiar
Mnie można dopisać do listy :)
Jakieś dodatkowe dane co do koszulek? Interesuje mnie gramatura i skład materiału z którego jest wykonana.
Serwery CS REKSIO:))
Mnie interesuje zdjęcie prawdziwej koszulki, czy jest możliwość otrzymania takiego zdjęcia ?
Prosiłbym o to o co pyta wujas i rafikk, wstępnie proszę mnie zapisać na listę kupujących :)
Gramatura jest najważniejsza, bo jeśli jest to coś ok 130< to koszulka nadaje się na 3 razy... Porządna powinna mieć gramature <180, no i jeszcze kwestia tego jaką technologią jest wykonany nadruk
Serwery CS REKSIO:))
Zdjęć nie jestem Wam w stanie przedstawić, ponieważ nie zamówię koszulek, dopóki nie uzbieramy chętnych. Natomiast robię je w firmie, z którą współpracuję już bardzo długo i nieraz tworzyłem tam koszulki.

Co zaś do samej technologii i gramatury koszulek - muszę zasięgnąć języka :)

--- edit ---

Nadruk wykonywany jest metodą sitodruku farbą plastizolową (nadruk "gumowy"), koszulka HEAVY REAL GREEN 170 g/m2.
Również wstępnie się piszę :sleepy:
Biorę ;)

PS. przydałby się jeszcze z tyłu na plecach w okolicy karku mały logotyp :)
Ewentualnie nick na plecach na ewentualne przyszłe zloty, żeby krępacji przy pytaniach o nick nie było :P.
Damianie, płatność przy odbiorze wchodzi w grę? Czym będą one wysyłane? Pocztą Polską?

P.S. Mógłbyś mi na PW przesłać jakiś kontakt do tej firmy, która będzie wykonywała koszulki? Byłbym wdzięczny, chciałbym ich o coś zapytać, oczywiście nie jest to związane z MyBBoard PL :)
Pierwszy post uzupełniony, włącznie z notką na Portalu MyBB PL. Formularz zamówienia już przygotowany: KLIK!

Wpisujcie się, podawajcie swoje dane i dokonujcie przelewów, bądź darowizn przez PayPal.

Uwaga! Przycisk do PayPala działa tylko na portalu - nasi admini techniczni badają sprawę.

Alternatywnie zamiast przycisku można użyć danych do PayPala:
mail: forum@mybboard.pl
tytułem: login, imię i nazwisko
A jeszcze jedno, koszulki zostaną wysłane tylko wtedy jak będzie minimum 20 osób? Jakby nie wyszło to oczywiście będą zwroty? (:
(16.09.2010, 15:28)Tuptuś napisał(a): A jeszcze jedno, koszulki zostaną wysłane tylko wtedy jak będzie minimum 20 osób? Jakby nie wyszło to oczywiście będą zwroty? (:

Tak. Jeśli będzie brakowało kilka osób - to może założę z własnej kieszeni, by jednak je zrobić, a naddatek będzie przeznaczony na konkursy ;)
Ok, ja już zamówiłem i wysłałem pieniądze :D



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości