Stare MyBBoard

Założony przez  M4tEUSh.

Proszę GTW o nie usuwanie tego tematu!
Otóż,może nie każdy pamięta jak to forum wyglądało kiedyś, dzisiejsze czasy jednak mogą nam to jako tako uświadomić. Oto pierwsza wersja MyBBoard.pl:

http://web.archive.org/web/20080531114329/mybboard.pl/

3 lata minęły i patrzcie jak to forum się wybiło na szczyty:)
To nie jest pierwsza wersja supportu ;) Archiwum jest bodajże z 2008 roku...

Przed MyBB PL byłem zalogowany na 2 innych polskich supportach (bardzo szybko zniknęły z sieci). Tutaj jednak dzięki znakomitej organizacji support istnieje do dziś, każdego dnia pomaga rozwiązywać problemy użytkowników i popularyzuje skrypt. To wszystko dzięki ekipie i użytkownikom :)

Miło spojrzeć z perspektywy czasu ile się zmieniło, jak support powoli wspina się do góry i jak z każdym dniem MyBB staje się coraz bardziej popularne w Polsce :)
Żadna sprawa nie jest przegrana dopóki choć jeden szaleniec o nią walczy. Tylko wariaci są coś warci.
no może to i nie jest pierwsza wersja supportu ;) ale można znaleźć bliższą Twojej dacie rejestracji / dacie założenia MyBBoard.pl - np archiwum z 12 października 2007 ( tak tak, Ciebie nie było wtedy jeszcze na świecie ^_^ )
http://web.archive.org/web/2007101217471...bboard.pl/
już wtedy ( nie całe 2 miesiące od założenia ) forum miało 76 użytkowników, którzy napisali 612 postów w 150 tematach ... niezły wynik ;)
już wtedy istniał dział Kosz ;)
niestety nie udało mi się poznać treści artykułu o jakże wymownej nazwie: DamYan pomagaj! NATYCHMIAST! ^_^''
Ale za to było aż trzech adminów ;D

Administratorzy:
DamYan
dewholer
pagenoare


Language-Support:
bryn
patryk
:: Akcja DZIĘKUJĘ ZA POMOC ::
Pomocy udzielam jedynie na forum. Wszystkie rzeczy wykraczające poza tą dziedzinę wykonuję odpłatnie.
No Nidrax teraz też są 3, tylko w innym składzie ;)
No może 2/3 innego :P
Fajnie tak popatrzyć na takie strony z archiwum :)
Widać, że Support od tego czasu bardzo się zmienił.
Tak, zmienił się, dobrze, że na lepsze :)
Tak naprawdę pierwszy support miał adres mybb.cal.pl :) Na jego podwalinach pojawił się nasz. Na naszym na początku nie byłem adminem, tylko zwykłym użytkownikiem :)

Tutaj archiwum mybb.cal.pl: http://web.archive.org/web/2007022708325....pl/forum/

:)
Witajcie, dzisiaj przeglądając "archiwa internetu" dotarłem do witryny MYBB z dnia : 12 października 2007 r

Zapraszam na wędrówkę w czasie :

- 12 października 2007
- 12 październik 2010

// Poruszamy się za pomocą linii czasu !!

Ach ten powrót to przeszłości :)
DarK15 napisał 09.05.2012, 13:25:
Istnieje już taki wątek. Połączone.
DamYan napisał(a):Dziękuję za powierzone mi przywileje, ale i obowiązki Mam nadzieję, że zasilając grono zarządzających Supportem i Forum - przyczynię się wspólnie z Wami do większej powszechności tego skryptu oraz będę mógł rozwiajać go, by stawał się coraz lepszy.
No, dotrzymujesz słowa Panie DamYanie. :D

A grafika ch... ekhym brzydka, bo nie było w ekipie musztardowego Adriana. :D
Gratuluję wyboru Adriana na grafika, tak przy okazji.



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości