Webboard

Pełna wersja: Wgrywanie stylu na Mybb - błąd podczas wgrywania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adres forum:
Nie dotyczy to nic na forum, więc nie podam adresu forum.

Wersja silnika:
Mybb 1.8.21

Opis problemu:
Otóż, gdy importuje styl poprzez acp na swoje forum to wyskakuję mi taki błąd: MyBB nie znalazło danych dotyczących stylu w przesłanym pliku. Upewnij się, czy plik nie jest uszkodzony. W czym to może być problem? Daje w razie czego link do pobrania tego pliku, ponieważ nie mogę dodać go do załącznika :/ Link do pliku: https://www23.zippyshare.com/v/IgCq05FZ/file.html
Próbujesz wgrać styl, który nie jest nawet pod mybb.
Kod:
<xmlarchive generator="IPS_KERNEL" created="1350491055" ipbLongVersion="33014" ipbHumanVersion="3.3.3">
(29.07.2019, 14:37)Qwizi napisał(a): [ -> ]Próbujesz wgrać styl, który nie jest nawet pod mybb.
Kod:
<xmlarchive generator="IPS_KERNEL" created="1350491055" ipbLongVersion="33014" ipbHumanVersion="3.3.3">
Dobra to już wiem z poprzedniego forum, nie musiałeś mi tutaj też tego pisać...
(30.07.2019, 08:11)prolucyferyt napisał(a): [ -> ]
(29.07.2019, 14:37)Qwizi napisał(a): [ -> ]Próbujesz wgrać styl, który nie jest nawet pod mybb.
Kod:
<xmlarchive generator="IPS_KERNEL" created="1350491055" ipbLongVersion="33014" ipbHumanVersion="3.3.3">
Dobra to już wiem z poprzedniego forum, nie musiałeś mi tutaj też tego pisać...

Piszesz wątek o tym, że styl nie działa... Styl nie jest pod MyBB. Mamy Ci przekodować styl z IPS na MyBB czy jak? Pytałeś dlaczego nie działa, otrzymałeś odpowiedź.
Mógł przynajmniej powiedzieć pod co jest ten styl pod jaki silnik, ale dzięki tobie już się dowiedziałem. Temat do zamknięcia.