Webboard

Pełna wersja: [1.8] Flatty 2.0 Responsive web designer - za szerokie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Adres forum:
fazm.com.pl

Wersja silnika:
1.8.19

Opis problemu:
W tym stylu [1.8] Flatty 2.0 Responsive web designe zostalo do poprawienia opcja wyświetlająca ekipę forum i szukaj w trybie na komórki. Nie dopasowuje się do szerokości. 

[attachment=14501]   [attachment=14502]
Jest to dość stary szablon (gdzieś pod wersję 1.8.09), na którym uczyłem się responsywności i jeśli mam być szczery, to na ten moment odradzam jego używania. W przeciwieństwie do oryginału, który znajdziesz na mybb.com, mój szablon nie był aktualizowany pod nowe wersje MyBB i używanie go na dłuższą metę może sprawiać więcej problemów niż korzyści. W najbliższym czasie usunę go z naszego działu download, ale będę myślał nad przepisaniem najnowszego "Flatty" na bardziej elastyczną wersję, ponieważ nie wiedzieć dlaczego, autor nadal został przy nieresponsywnych tabelach.
Właśnie 

A moze coś możesz polecic responsywnego podobnego do tego stylu i aktualnego? 

Szukam i szczerze mówiąc jakoś mało takich styli jest.
(20.02.2019, 12:37)kpietrek napisał(a): [ -> ]Szukam i szczerze mówiąc jakoś mało takich styli jest.
Ponieważ takie style wymagają trochę pracy i jak już ktoś się decyduje na ich zakodowanie, to chciałby dostać jakąś nagrodę za te kilkadziesiąt godzin spędzonych nad projektem ;) Możesz sprawdzić ten szablon: https://community.mybb.com/mods.php?acti...w&pid=1037 Jest podobny do Flatty i wg. autora jest responsywny