Webboard

Pełna wersja: TopStats - dodanie warunku przejscia do ostatniego posta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy jest możliwość ustawienia "ostatnio aktywnych tematów" tak aby przenosiło do ostatniego nieczytanego postu? Plugin przenosi na początek wątku.
Dziękuję za podpowiedź, szukałam i nie zupełnie o to mi chodzi. Np. plugin "nieprzeczytane posty" przenosi do ostatniego nieprzeczytanego postu a nie do ostatniego napisanego w wątku.
(21.01.2017, 17:51)cleo1985 napisał(a): [ -> ]Dziękuję za podpowiedź, szukałam i nie zupełnie o to mi chodzi. Np. plugin "nieprzeczytane posty" przenosi do ostatniego nieprzeczytanego postu a nie do ostatniego napisanego w wątku.
Takiego pluginu jeszcze nie ma.

Możesz użyć Nowe posty, on pokaże Ci wszystkie nieprzeczytane posty.
Możesz użyć pluginu DVZ Stream.
(21.01.2017, 19:08)Fyeem napisał(a): [ -> ]Takiego pluginu jeszcze nie ma.
Jest, tylko widocznie twórca się nie podzielił ;)

Wszystko rozumiem, zostanie w takim razie tak jak jest.
(21.01.2017, 20:17)cleo1985 napisał(a): [ -> ]
(21.01.2017, 19:08)Fyeem napisał(a): [ -> ]Takiego pluginu jeszcze nie ma.
Jest, tylko widocznie twórca się nie podzielił ;)

Wszystko rozumiem, zostanie w takim razie tak jak jest.
Od kiedy każdy wszystkim ma się dzielić? Czym Ty się z nami podzieliłeś?

Tak to ma być
Kod PHP:
$thread['newpostlink'] = get_thread_link($thread['tid'], 0"newpost"); 
Wszystko jest w kodzie, wystarczy chwile poszukać. To oczywiście przyklad/
(21.01.2017, 20:35)Supryk napisał(a): [ -> ]Od kiedy każdy wszystkim ma się dzielić?
Wcale nie musi, nie chce to nie i pretensji nie mam ;)
(21.01.2017, 20:35)Supryk napisał(a): [ -> ]Czym Ty się z nami podzieliłeś?
Niestety ale dopiero co założyłam forum i się uczę, ale jak się czegoś nauczę to na pewno podzielę się swoją wiedzą.
(21.01.2017, 19:35)Sepowaty napisał(a): [ -> ]Możesz użyć pluginu DVZ Stream.
I tak zrobiłam. Efekt lepszy niż by sie do ostatniego postu przechodziło bo jakby nie był ostatnim nieczytanym to trzeba byłoby cofać :)
Z tym ostatnim postem próbowałam dosłownie wszystkiego i nie działa a kodów niestety nie znam by samej wykombinować.