Webboard

Pełna wersja: Program do edycji kodu CSS i HTML.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pytanie, ale przejdę do szczegółow. Czy istnieje program do przeglądarki, który pozwala na edytowanie i zapisywanie kodu tak jak w zbadaj element? Jeśli tak to jaki polecacie. 
Chyba dobrze wytłumaczyłem.
Teoretycznie tak - jest wiele web aplikacji pozwalających pisać kod i dynamicznie podglądać zmiany na tej samej stronie. Pytanie brzmi - gdzie chcesz z tego skorzystać? W MyBB? Zapomnij, nie ma czegoś takiego. W zasadzie w żadnym przypadku nie będzie to dobre rozwiązanie.
Jeśli główną poszukiwaną opcją jest badanie elementów to stawiam pytanie - po co badać kod, który samemu się pisze?
Jeśli chodzi o dynamiczny podgląd zmian - lepiej robić to normalnie w programach o tego celu stworzonych - typu notepad++ i ewentualnie zaopatrzyć się w plugin zapisujący pliki od razu na serwerze (bądź postawić sobie własny serwer na komputerze). Wtedy ctrl+s, alt+tab i widzisz zmiany.
Yhm... Chciałem do przerabiania forum.
Fastyle, plugin, podczas edycji szablonu po zapisaniu strona sie nie odswieza wiec mozesz cofnac zmiany ctrl z :)
Do edycji szablonu polecam Template Editor - ajaxowy edytor, łatwa nawigacja pomiędzy szablonami.
Ten plugin, który podałem, działa normalnie w sposób ten sam co edytuje się bez pluginu znaczy bez zbędnych dodatkowych stron. Dodaje:
* brak odświeżania strony po wybraniu kategorii szablonów (Strona Główna, Nawigacja)
* niektóre ustawienia

Ten Twój, dodaje osobną stronę, może mu się namieszać.
Okey, dziękuję. Proszę nie zamykać, bo może będę miał pytania dotyczące programu.


Fyeem to się instaluje jak normalny plugin w ACP, tak?
Ps. Znacie polski poradnik do tego?
FASTyle: http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=141
Template Editor: http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=480

Poza tym to są pluginy a nie programy.
(a i tematów nie zamykamy ;))
Ehh a ja jestem wierny notatnikowi++
Na studia moze jeszcze phpstorma ogarne darmowego :)
Poza tym wbudowany edytor w acp jest wystarczajacy do malych przerobek kodu. Noe sadze ze bedziesz na czysto szablon pisac, wiec po co kombinowac?
(25.05.2016, 19:57)NiespecjalnieUzdolniony napisał(a): [ -> ]Ehh a ja jestem wierny notatnikowi++
Na studia moze jeszcze phpstorma ogarne darmowego :)

Cytat: Czy istnieje program do przeglądarki,

Cytat:wbudowany edytor w acp

Ten plugin co podałem ma ułatwić mu pracę właśnie w tym.
Z Template Editor mi się dobrze korzysta, dziękuję obu Panom. :)