Webboard

Pełna wersja: Jak zmienić buttony.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posiadam nowe buttony (nowy wątek, usuń ten post, itp. nazwałem to buttony bo nie wiem jak to się nazywa) ale nie wiem jak je wgrać próbowałem zmienić je w folderze stylu i wgrać ale zerowy efekt! :undecided: proszę o pomoc.
Nazwy buttonów [b]muszą mieć dokładnie taką samą nazwę jak orginalne i ten sam format[b] Należy je wrzucić do katalogu polish w folderze thema.
proszę podaj ścieżkę bo w themie (stylu) nie mam tych ikon :undecided:
Dodaj them do załącznika.
proshe
No podmieniasz po prostu pliki ,które znajdują się w folderze : /images/nazwa twojego stylu/polish/

Np jak masz button na ,którym pisze nowy wątek to nazwij go newthread.gif i podmień w tym folderze (polish)
po pierwsze ona mają już te nazwy a po drugie styl nie ma folderu polish!(ani english zresztą)
To tak trudno zrobić owy folder? Użyj troche umysłu...
Twoje buttony wgraj do images/nazwa twojego stylu/polish Jeżeli nie wiesz jak nazwać dany przycisk ściągnij spolszczenie do MyBB i w images/polish są buttony. Twoje buttony nazwij je tak samo jak nazywa się dany button np. odpowiedź= newreply.
jak już je wgrałem i chciałem wgrać jeszcze inne i jak wgrywałem dałem żeby zamieniło i wgrała się tylko ikona "zamknięty" :huh:
(07.08.2009, 00:08)MysticAngel napisał(a): [ -> ]jak już je wgrałem i chciałem wgrać jeszcze inne i jak wgrywałem dałem żeby zamieniło i wgrała się tylko ikona "zamknięty" :huh:

Zacznijmy od tego iż, wątpię że ktoś cie zrozumie. Jeżeli wszystkie będą mieć te same rozmiary i nazwę nie będzie problemów. Jeśli rozmiary będą inne nie modyfikując oryginalnego stylu(bo domyślam się że jakiś edytujesz, a nie piszesz od zera) wystąpią prawdopodobnie błędy.
sorki już jest :) pomógł idzie do ciebie.