Webboard

Pełna wersja: Co robisz, gdy nie możesz spać?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak pewnie wszyscy wiedzą, bezsenność coraz częściej bywa zmorą Polaków, nie tylko starszych i steranych życiem... Przykra sprawa, sam nigdy nie doświadczyłem (puk, puk w niepomalowane drewno ;), ale lubię posiedzieć w nocy i coś podziałać, ponieważ jest spokój, cisza i nie ma żadnych "szumów" życiowych.

Co robicie, gdy nie możecie spać?
Myślę nad wszystkim i to właśnie przez to w czas wakacji cierpię na bezsenność. Aktualnie już nie cierpię, ale jestem pewien, że w kolejne i kolejne wakacje bezsenność wróci.
Ja również lubię sobie posiedzieć w nocy np. przed komputerem (pogrzebać na MyBB PL ;)) bo tak jak napisał DamYan - jest cisza, spokój i nikt nie przeszkadza mi w tym, co mam robić.

Na bezsenność jako tako nie cierpię, ale nie lubię wcześnie chodzić spać. Gdy nie mogę zasnąć to po prostu myślę o pewnych sprawach. ;)
Snem i ciszą do snu mnie ukołyszą
w czernie ubrana noc gwiazdami malowana,
niekiedy też naprzeciw tym zwyczajom ,
przeciw marom nocnym
przy komputerze ludkowie się czają
wbrew wcześniejszym przyrzeczeniom mocnym ,
że nie warto snu tracić na marne.
Ale ta cisza nas uwodzi
i odsuwa od nas te myśli czarne
wtedy zatopieni ,samotni przed migotliwym ekranem
jesteśmy tej ciszy najwierniejszym fanem
Czy to tylko magia nocy sprawia
Księżyc do mnie zagląda przez okno
i zdziwiony ,że obaj nie śpimy
swieci mi na klawiaturę mocno
i tak sobie razem w ekran patrzymy
Ja mu jestem wdzięczny bo prąd oszczędzam
A on swoją szychtę odwali
przy tym w koszty się nie wpędzam
Dzień z nocą się zaciera
Swit ze zmierzchem tworzą parę
Juz zasypiam przy wiatraczku
Pójdę spac dam mu wiarę.



Jak mam natłok myśli to nie mogę spać. Dręczy mnie to czy to co sobie właśnie ubzdurałem będę pamiętał rano etc. Ogólnie od małego mało spałem, wystarczają mi 2 godziny snu.
żale się przez BlackBerry na fejsbuku.
No i zapomnałem że moim sposobem jest nie robienie nic. Jak się pierydkne wieczorem do wyra to leże do 12 bez różnicy czy śpie czy nie. Zwłaszcza w wakacje. ;)
Moim sposobem jest słuchanie muzyki z komórki na słuchawkach. Często zdarza mi się z nimi zasnąć. :D
Szczególnie polecam utwory Tarji z jej solo albumu My Winter Storm - mają szczególne właściwości usypiające. ;)
Czytam Ogólne Warunki Ubezpieczenia. 4 strony i mnie nie ma.
Czytam książkę, od zawsze mam tak , że po przeczytaniu kilku stron oczy same mi się zamykają .
Jak już naprawdę nie mogę zasnąć to szykuję sobie kakao i włączam sobie muzykę( jakąś spokojną) i jakoś zasypiam.
Najgorzej jeżeli chcę się wyspać a nie mogę zasnąć wtedy to już nie ma sposobu :P
Ja również jak któryś kolega wyżej napisał mam natłok myśli i nie mogę spać ;D Ale tak o 3 / 4 (kładę spać się tak o 1/2) idę spać nie na widzę zasypiać bo spać kocham !.
To ja też jestem taki samotny, nocny "ptaszek".
Zawsze siedzę i myślę o wszystkim co się dzieje na świecie lub siedzę przy netbooku i robię coś ciekawego

legend

Zawsze jak idę spać to mam włączoną muzykę inaczej nie zasnę
włączam TV :)
Stron: 1 2