Pełna edycja - rozjechana

Założony przez  solitario.

Adres forum:
giniemyzhonorem.pl

Wersja silnika:
1.8.33

Opis problemu:
mam wgrany styl, było troszkę modyfikacji, natomiast nie powinny one być odpowiedzialne za poniższy problem (wiem, ponieważ wgrałem ten styl na localhost i problem również występuje).
Dokładnie chodzi o to, że jak mam jakiś napisany post, to pełna edycja jest praktycznie nie możliwa, wszystko się "zbija" nakłada na siebie i nie wiem jak to naprawić.
Na podstawowym stylu wszystko jest OK, ale przy tym jest problem.
Przy szybkiej edycji też nie ma problemu, jest on tylko przy wyborze pełnej edycji.


Załączone pliki Miniatury
   
Pewnie styl nie jest zaktualizowany do najnowszej wersji myBB
styl pod 1.8.x wiec powinien działać, jest jakaś opcja poprawy? w sensie na pewno jest, ale w którym szablonie i co poprawić żeby było ta jak domyślnym?
Porównaj zmiany względem najnowszej wersji MyBB.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
Pierwsze wydanie wersji 1.8 było kilka lat temu. Od tego trochę się pozmieniało i nie wszystkie szablony są kompatybilne z najnowszą wersją 1.8.33.

To, co widać na screen shocie, wskazuje, że zaginęły gdzieś w akcji pliki edytora tekstowego. Spróbuj przejść do edycji stylu:
Style i szablony -> Style -> Nazwa Twojego stylu -> Edytuj właściwości stylu (tam na dole, pod listą plików css) -> Wygląd edytora.
Spróbuj zmienić ten styl na jakikolwiek inny i sprawdź, czy zadziała, czy również występuje problem. Nie zapomnij o wyczyszczeniu cache przeglądarki (zazwyczaj skrót Ctrl + F5). Jeśli błąd nadal występuje, upewnij się, czy na serwerze masz wgrane pliki edytorów.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”
niestety problem nadal występuje, miałem ustawiony MyBB, zmieniłem na Default i Dark i mam to samo, mało tego, widzę, że podobny problem jest przy pisaniu nowych wątków
Udostępnij konto testowe wraz z możliwością zobaczenia forum :)
https://webboard.pl/thread-76778-post-32...#pid328590
Cytat:w pół dnia stałeś się lepszym pytonistą niż kawenanowo kiedykolwiek programisto :3 ~ Riess 13.11.2018 16:28
Cytat:ale z tą nazwą to fyeem ma racje  ~ Divir 29.07.2019 16:08
dzięki @Poftorek za podpowiedź :) udało się naprawić ten temat (przepraszam za powielenie tematu, bez dokładnego przejrzenia listy tematów)
Co do konta testowego - niestety nie na wiele by się zdało, ponieważ mam forum zamknięte i zniknęła mi opcja otwarcia tego forum - w innym wątku o tym pisałem.
wiele szablonów starszych ma ten problem np skillgame itp klony w katalogu jscripts sprawdzić tak np ja nie jeden naprawiłem z tego typu błędami
wrtteam.pl



Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości