Jaka reklama dla firmy

Założony przez  Ixels.

Chodzi mi po głowie pomysł na biznes skierowany do letników wypoczywających nad jeziorem.
Mieszkam w okolicy, gdzie w lasach jest mnóstwo prywatnych domków campingowych.
Właściciele to najczęściej mieszkańcy dużych miast takich jak : Warszawa, Łódź, Poznań, którzy przyjeżdzają na weekendy lub spędzają tam całe wakacje.
Pomysł na biznes jest prosty:
Chciałabym dostarczać im wyroby z okolicznych gospodarstw; jaja, sery, chleb, owoce i wędliny itp.
Znam okolicznych gospodarzy i mają superprodukty. Sama je kupuję 😉
Na początek:
Zbieralabym  zamówienia telefonicznie lub mailowo żeby potem raz w tygodniu ( np: w sobotę rano) dostarczyć im te produkty „pod drzwi”. Miałabym listę dostępnych w danym tygodniu 5-6 produktów i na podstawie takiej listy można byłoby składać zamówienia.
Koszyk takich wiejskich eko produktów kosztowałby w granicach 100-150zl w zależności od wybranych produktów.
Moje obawy:
Jak dotrzeć do klientów ? Ulotki, plakaty na drzewach ? Domki są rozproszone na sporej powierzchni …
Jaki jest narzut przy tego typu sprzedazy?
.
Myślę, ze mogłabyś nawet pójść krok dalej i nawiązać współpracę z właścicielami tych domków, którzy im wynajmują, żeby w swojej ofercie mieli uwzględnione coś takiego:
"Podczas pobytu u nas Pani Agata zadba o dostarczenie świeżych wiejskich produktów dla naszych gości, będziecie mogli Państwo zamówić świeże jaja, kiełbasę, ser [...], wszystko od naszych lokalnych gospodarstw."
Ja bym skorzystał z takiej usługi i tak jak ktoś napisał wyżej, pewnie bym zabrał też do domu.

Ogólnie to polecam kontakt z agencją: https://smartbees.pl/ Powinni doradzić najlepszy sposób reklamy dla firmy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości