MyDropzone - upload plików tekstowych/ograniczenie możliwych rozszerzeń.

Założony przez  szymex71.

Adres forum:
https://citiesskylines.pl/index.php


Wersja silnika:
1.8.21

Opis problemu:
Cześć, odkryłem pewien problem z MyDropzone. Otóż przy załączaniu pojedynczych plików tekstowych wgrywanie teoretycznie kończy się powodzeniem, jednak po utworzeniu posta/wątku, załącznik się w nim nie pojawia. Jednak co ciekawe, pliki .zip załączają się normalnie, bez problemów. I teraz mam pytanie, czy da się coś z tym zrobić? A jeżeli nie, to w jaki sposób zablokować możliwość wgrywania konkretnych formatów (albo inaczej, dopuścić tylko te, które podam)? W necie jest parę poradników ale dotyczących samego w sobie dropzone.js, nie znalazłem nic sprecyzowanego do MyBB i MyDropzone, a nie potrafię dopasować tamtych kodów do tego, co mam u siebie.
Z góry dzięki za pomoc.

[attachment=undefined]

EDIT: widzę, że tutaj problem jest podobny. Załącznik w postaci pliku tekstowego da się wgrać, jednak do posta się nie załączy. Co prawda macie tutaj dodatkowy przycisk "wstaw do posta" jednak powoduje on tylko to, co widać wyżej - "[attachment=undefined]".
Dodatkowo jeszcze wspomnę, że blokowanie formatów w panelu administratora nie wpływa w żaden sposób na zachowanie się MyDropzone.
Potwierdzam u mnie to samo na testowym forum.
Oficjalny profil serwisu Pecetowicz na Webboard.

Potrzebujesz skonwertować skrypt? Chcesz dokonać migracji z phpBB lub IPS do MyBB albo na odwrót? Napisz do nas.
No dobra, skoro to raczej problem pluginu samego w sobie, którego pewnie nikt nie naprawi (autor już nie zajmuje się MyBB) to czy jakaś dobra duszyczka poratuje może chociaż przy wprowadzeniu dozwolonych rozszerzeń wgrywanego pliku?

P.S Co ciekawe, przy tworzeniu nowej odpowiedzi czy nawet edytowaniu posta rozpoczynającego wątek, pliki txt załączają się bez problemu. Jedynie w przypadku tworzenia nowego wątku jest taki kłopot.
Martwe forum :/Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości