Antywirus ESET wykrywa moją stronę jako wirus/niebezpieczną

Założony przez  bronx.

Antywirus moją stronę internetową http://www.programowanienazlecenie.eu wykrywa iż znajduje się tam koń trojanski wirus. Tylko ESET oraz NOD32 wykrywają to jako wirusy. Sprawdziłem kod - jest czysty, przeskanowalem innymi antyviursami oraz skontaktowalem się z ESET - nie dostałęm odpowiedzi.

Jestem niemalże przekonany iż nie ma tam żadnych wirusów.

Czy macie jakieś propzycje co zrobić aby NOD oraz ESET wykrywaly tą stronę jako bezpieczną? chyba pozostaje mi jedynie bezustannie upominać sięz ich supportem. Jest to dla mnie barzo ważne - odstraszam potencjalnych odwiedzających

Jeszcze myślałem iż na stronie znajdują się boty, przykładowe skrypty do przeglądarek - usunąłęm już część z nich i efekt jest niestety dalej taki sam
Podepnij certyfikat SSL?
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
hmm... nieglupi pomysl, być może mogłoby pomóc, choć prawde mówiąc szkoda mi wydawać pieniądze. jakieś pomysły mniej inwazyjne? póki co próbóję co jakiś czas upominać się do ESET oraz NOD

jestem czlowiekiem minimalistycznym
(03.04.2021, 08:29)bronx napisał(a): choć prawde mówiąc szkoda mi wydawać pieniądze

Nikt nie mówi o wydawaniu pieniędzy. W zależności gdzie posiadasz domenę, możesz sprawdzić, czy dostawca udostępnia darmowy certyfikat SSL - Let's Encrypt - więcej informacji, jeśli dostawca nie ma takiej usługi zawsze możesz skorzystać z darmowego certyfikatu od cloudflare.
Prośby na PW dotyczące wsparcia z problemami będą ignorowane. Pomoc poza forum - odpłatna.
W kylos są darmowe certyfikaty, ceny hostingów standardowe, a ze wszystkich paneli na jakich pracowałem to cPanel jest najprzyjemniejszy.
No faktycznie macie racje, chyba nie jestem na bierząco. Wydawalo mi się iż to wydatek ok 200zl i uznawałem za zbędny wydatek ponieważ mało kto zwraca na ten fakt uwagę.

Jednakze ESET wreszcie odpisał do mnie niedawno po kilku miesiącach. wyjaśniliśmy sobie wszystko, był tam link który ich zdaniem był na niebezpiecznej liście, prosili o usunięcie - zaskutkowało, tylko wcześniej dawało fałszywe zagrozenie iz na PC wkrada się koń trojański!
(23.04.2021, 16:37)wiktoriano napisał(a): W kylos są darmowe certyfikaty, ceny hostingów standardowe, a ze wszystkich paneli na jakich pracowałem to cPanel jest najprzyjemniejszy.

Miałem podobny problem na swojej stronie programu do mailingu, skorzystam z Twojej porady. Dzięki!
Skuteczny program do mailingu!Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości