Małe pytanko :)

Założony przez  themonster.

Witam, zamierzam otworzyć pewną stronkę i chciałbym tam umieszczać w tabelkach różne zdjęcia i info.(coś jak na wiki), tylko zastanawiam się czy na mybb to będzie możliwe, a może są jakieś pluginy które już to umożliwiają. Znalazłem coś takiego jak Mybb Wiki ale to pewnie zbiór jakichś informacji. Jak możecie coś w tym temacie pomóc to dajcie znać.
Byłoby to możliwe, zależy jak miałoby to działać. Jezeli same twoje że tak powiem (zdjęcie i info) i pobaw się samą stworzona stronka HTML + CSS.
Dzięki za odp. ale wiem wiem że w samym html i css jest to możliwe bo wykonałem taką stronę ale nie jestem programistą (nie znam się na tym zbytno) i wygląda ona jakby była wykonana lata temu. Bardziej moje pytanie skupiało by się czy na mybb są jakieś pluginy które umożliwiają zrobienie coś na wzór lub może jakieś istnieje inne oprogramowanie do tego stworzone. Też mi chodzi o dodawanie rzeczy do strony, bo gdybym miał to robić tylko w html i css to by topornie to szło.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości