Pytanie odnośnie stylu

Założony przez  Rydzus666.

Witam. Chciałem zapytać ile kosztowałoby zakodowanie responsywnego szablonu myBB, dla forum które będzie służyć do pogadanek na różne tematy ze świata (nowinki, ciekawoski, itp. w skrócie takie forum wielotematyczne). Styl miałby być nowoczesny i nawiązywać do technologii / hackingu / komputerów. I jeszcze chciałem zapytać kto by się tego podjął. Polecacie kogoś? A może jest tutaj jakiś koder i grafik który mógłby mi to zrobić.
Łukasz napisał 23.12.2019, 14:21:
Zły dział.
Wszystko zależy od tego czego tak naprawdę potrzebujesz - czy to ma być styl unikalny, robiony tylko i wyłącznie dla Twojego forum, czy styl, który może zostać też odsprzedany innym osobom. Wiadomo, że jeśli ma być unikalny, to wyjdzie drożej.

Tak samo jest w przypadku jakości - możesz znaleźć kogoś, kto zrobi Ci to za 100 zł, ale raczej wątpię, że to będzie produkt wysokiej jakości. Proces projektowania i kodowania takiego unikalnego szablonu jest czasochłonny i raczej niewykonalny w jedno popołudnie.
„Lecz biorę całą odpowiedzialność na siebie. Być może się pomyliłem. Ale przecież mylić się jest rzeczą ludzką.”Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości