Ile kosztuje?

Założony przez  michalsky394.

Witam.
Ile kosztuje zakodowanie stylu ala ips (Dawne ips ) we wzornictwie forum pecetowicz.pl? Chodzi mi z pełnym ajaxem, wiadomościami i komentarzami live. Czy zmieszczę się do 200 zł ? Chodzi o sam kod.
Jeśli ktoś by sprzedawał szablon wielokrotnie to pewnie tak, zmieścisz się w tej kwocie zapewne. Jeśli tylko dla ciebie to nie ma żadnych szans, aby ktoś się podjął tego za tak niską sumę. No... Chyba, że weźmiesz jakiegoś gimnazjalistę do tego. Tyle, że wtedy będzie to miało więcej bugów niż znaków w kodzie.
Kodowanie, edycja i tworzenie styli, for, stron, poszczególnych elementów - polecane szczególnie dla osób, które nie potrafią sobie poradzić z problemami.
Zmieścić się zmieścisz, ale nie licz na cuda. Tak jak pisał wyżej @Divir będzie więcej błędów niż znaków w kodzie.
Więc jak możesz, dołóż trochę pieniędzy i zleć coś za wyższą sumkę to może będziesz miał coś konkretnego;)
Indywidualny szablon, który nie będzie wymagał naprawy to gdzieś pół koła licz. Masówkę do 200 znajdziesz. Zawsze możesz wynająć studenta i zapłacić jeszcze mniej :D
Style na zamówienia od Szablonetu kosztują ok 600zł, więc z tym co Ty napisałeś ok 800-1000zł byś musiał mieć
Z moich obserwacji ceny wahają się w granicach 1000 zł =/- 20%
________________________
okulary żeglarskie
Profesjonalny styl pod mybb z rwd tworzony na zlecenie z projektem graficznym i kodowaniem to koszt ok. 600 PLN+ z tymi modyfikacjami obstawiam i więcej. Możesz też zakupić styl który jest oferowany xx klientom i nie jest unikalny - każdy może go kupić to myślę że to kwoty w granicach właśnie 200-300 PLN. Słabej jakość kod to pewnie i poniżej 100 PLN kupisz widziałem nawet na tym forum takie style i wyglądają w miarę.
Ja ze swojej strony współpracuję z Panem https://webboard.pl/user-96.html i robi naprawdę dobrą robotę tylko tu musisz się liczyć z wyższym kosztem, ale jakość usługi na najwyższym poziomie.
sama się dowiem ile kosztujeUżytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości